Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Wejście na amerykański rynek – warsztaty dla uczestników BioForum 2014
Zbliża się termin BioForum 2014 – trzynastej edycji międzynarodowych targów, w których uczestniczą przedstawiciele nauki i biznesu powiązani z sektorem life science. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział liczne grono znanych osobistości z całego świata. Na BioForum 2014 składają się targi wystawiennicze, wykłady i spotkania B2B pomiędzy ludźmi szukającymi nowych form współpracy z innymi firmami. Dodatkowo uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w warsztatach przygotowanych przez eksperta z RCA Inc. Impreza odbywa się w Łodzi, 28 i 29 maja.

 

Dlaczego w dobie seminariów internetowych, wirtualnych spotkań i innych nowinek technologicznych, które zwalniają z obowiązku bezpośredniego kontaktu z ludźmi, przedsiębiorstwa wciąż korzystają z tradycyjnej formy warsztatów? To proste: bo to działa! Nie ma substytutu dla interakcji pomiędzy ludźmi i wymiany pomysłów z wyszkolonymi specjalistami. Jeśli dobrze zaplanowane i zorganizowane, warsztaty mogą pomóc przedsięiorstwom poprowadzić naprzód swoją strategię i realizację założonych celów, oraz połączyć ze sobą najważniejsze elementy każdej firmy - jej pracowników.

 

Eric Januszewski

Wejście na amerykański rynek - RCA Inc.

Warsztaty odbędą się w dniu 29 maja o godzinie 10:00. Są one organizowane przez amerykańską firmę Regulatory Compliance Associates Inc. (RCA Inc.), a ich pełna nazwa to: "Wejście na amerykański rynek, rejestracja produktów w innych krajach, reagowanie i podejmowanie odpowiednich działań w sytuacji braku zgodności z przepisami". Będzie on prowadzony przez Erica Januszewskiego, który jest odpowiedzialny za działania na rzecz rozwoju firmy RCA w Europie. Udział w warsztatach jest bezpłatny dla uczestników BioForum.

 

Eric Januszewski: "Regulatory Compliance Associates Inc. (RCA) prowadzi działalność doradczą dla branży life science, skierowaną szczególnie dla rynku urządzeń medycznych, firm farmaceutycznych i biotechnologicznych, z naciskiem na badania zgodności, doradztwo strategiczne, zagadnienia regulacyjne, badania jakości i rozwój produktów. Zasoby eksperckie wykorzystywane przez RCA, stanowią strategiczną mieszankę najlepszych weteranów z branży - doświadczonych specjalistów i znanych konsultantów, niezbędnych do obsługi wszelkich potrzeb projektu. Nasza baza klientów waha się od międzynarodowych firm z listy Fortune 100, do małych i średnich przedsiębiorstw z sektora life science, w tym wytwórców produktów farmaceutycznych, biotechnologicznych i wyrobów medycznych. Nasze warsztaty na BioForum 2014 są przeznaczone dla osób związanych z takimi firmami.”

 

"Firma RCA niedawno otworzyła swoje nowe biuro w Warszawie i czeka na możliwości wspierania przedsiębiorstw, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, w ich potrzebach związanych z regulacjami prawnymi. RCA ma również bogate doświadczenie we wspomaganiu wprowadzania produktów na rynek amerykański. Z przyjemnością udzielimy wsparcia firmom, które chcą rozszerzyć swoje działania o nowe rynki.”

 

Więcej szczegółów na temat opisywanych warsztatów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej BioForum.

 

Tomasz Domagała

KOMENTARZE
Newsletter