Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Nowy konkurs na targach EuroLab i CrimeLab – Konkurs o Nagrodę Prokuratora Krajowego
Nowy konkurs na targach EuroLab i CrimeLab – Konkurs o Nagrodę Prokuratora Krajowego
W trakcie targów rozstrzygnięty zostanie nowy konkurs przeznaczony wyłącznie dla wystawców prezentujących swoją ofertę podczas 8. Targów Techniki Kryminalistycznej CrimeLab oraz 21. Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab. Do konkursu mogą być zgłaszane przyrządy, zestawy odczynników lub inne nowatorskie elementy wyposażenia laboratoriów kryminalistycznych.

 

 

Kryminalistyka na najwyższym poziomie

8. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab 2019 to specjalistyczna, branżowa impreza, podczas której spotykają się producenci, dystrybutorzy produktów i usług wykorzystywanych w technice kryminalistycznej wraz z odbiorcami takiej oferty, w tym – naukowcami. Ideą Targów CrimeLab jest nie tylko stworzenie miejsca do biznesowych spotkań i prezentacji oferty, ale również przekazywanie fachowej wiedzy z zakresu kryminalistyki laboratoryjnej. CrimeLab to jedyne wydarzenie tego typu w Polsce.

 

Nowości w kryminologii

W ramach targów CrimeLab będzie można zapoznać się z nowościami technologicznymi w zakresie sprzętu do badania miejsca zdarzenia, sprzętu, wyposażenia i materiałów do kryminalistycznych badań laboratoryjnych, sprzętu do dokumentowania, rejestracji, zabezpieczenia oraz prezentacji materiału dowodowego, a także innego sprzętu służącego do technik kryminalistycznych. Zaprezentowane zostaną również systemy informatyczne wspomagające procesy identyfikacji, systemy informatyczne i ewidencyjne wspomagające zarządzanie obiegiem materiału dowodowego.

 

Cała branża laboratoryjna w sercu stolicy

8. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab i 21. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab odbędą się w dniach 13-15 marca 2019 r. w Pałacu Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1 w Warszawie. Targom towarzyszy niezwykle bogaty program merytoryczny organizowany przez współpracujące przy wydarzeniu od strony merytorycznej instytucje, uczelnie i organizacje.

Więcej informacji na ten temat oraz rejestracja znajduje się na stronie wydarzenia. Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu zaś dostępny po kliknięciu w ten link.

KOMENTARZE
news

<Styczeń 2020>

pnwtśrczptsbnd
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
31
1
2
Newsletter