Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Znamy już termin kolejnej edycji Beauty Innovations 2017
Beauty Innovations 2017, jedna z najważniejszych imprez branżowych w Polsce, odbędzie się 23 maja w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi. Obecność obowiązkowa!

 

Beauty Innovations - Forum Branży Kosmetycznej skierowane jest przede wszystkim do właścicieli, prezesów i członków zarządu firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne, pracowników laboratoriów, działów badawczo-wdrożeniowych, osób zajmujących się marketingiem firm kosmetycznych, firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, odczynników, opakowań, przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz osób zainteresowanych, związanych z branżą kosmetyczną.

Podczas spotkania proponujemy Państwu udział w merytorycznych wykładach prowadzonych przez wybitnych ekspertów, networking - indywidualne spotkania biznesowe prowadzone w komfortowych warunkach oraz możliwość spotkania, rozmowy i konsultacji z najlepszymi specjalistami branży kosmetycznej.

Poprzednia edycja Beauty Innovations 2016 odniosła ogromny sukces - 150 uczestników, 60 zrealizowanych spotkań biznesowych w ramach platformy networkingowej (nie wliczamy tych nieoficjalnych, „kuluarowych”), ponad 10 godzin konferencji, w tym 6 godzin wykładów i przedłużona do godziny gorąca debata.

Głównym sponsorem wydarzenia była Delia Cosmetics Private Label. W trakcie konferencji eksperci z zakresu kosmetologii omawiali tematy związane między innymi z innowacjami na rynku kosmetycznym. Wśród prelegentów znaleźli się: Dr Katarzyna Pytkowska, jedna z założycieli Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, Rektor uczelni, Dr inż. Karolina Leleń-Kamińska, Dziekan Wydziału Kosmetologii WSZKiPZ, Tatiana Dworieckaja, Brand Manager w firmie YETpack – Packaging and Private Label Cosmetics, Dr Antoni Gwardys, Dyrektor ds. Naukowych, Konsultant z zakresu zabezpieczania jakości i bezpieczeństwa stosowania kosmetyków Passage Cosmetics Laboratory, Beata Kowalczyk, Kierownik ds. Technicznych i Legislacyjnych, ekspert Polskiego Stowarzyszenia Producentów Kosmetyków i Środków Czystości.

Beauty Innovations to równiez świetna okazja do spotkań i rozmów. Nie było momentu podczas trwania konferencji, żeby ktoś nie odbywał akurat spotkania biznesowego zainicjowanego przez stworzoną na potrzeby konferencji platformę B2B. Przedsiębiorcy, dziennikarze, naukowcy i wszyscy inni uczestnicy konferencji mogli spokojnie porozmawiać na tematy najbardziej ich interesujące i zapoczątkować nowe synergie biznesowe, wymienić się pomysłami, połączyć siły lub po prostu – poznać się z osobami z branży.

Konferencję zakończyła gorąca debata dotycząca „Kierunków rozwoju kosmetologii”, którą prowadziła Katarzyna Pytkowska. Jej gośćmi byli: Tatiana Dworieckaja, Aneta Kołaczek, dr Antoni Gwardys.

W poprzedniej edycji partnerami naszej konferencji byli:

 

 

 

 

Tegoroczna edycja odbędzie się 23 maja, w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi.

Koszt uczestnictwa to 600 zł netto/os. (przy zapisie do 31.03. 2017 – koszt: 550 zł netto/os.).
Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Wystawcy oraz Sponsora konferencji.

Więcej informacji na stronie: http://konferencja.biotechnologia.pl

 

 


 


 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE
Newsletter