Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Poznajcie oficjalnych Partnerów Beauty Innovations 2017
Poznajcie oficjalnych Partnerów Beauty Innovations 2017
23 maja w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi odbędzie się kolejna edycja jednej z najważniejszych imprez branżowych w Polsce, Beauty Innovations 2017. Znamy już oficjalnych Partnerów tej edycji.

 

 

Beauty Innovations - Forum Branży Kosmetycznej skierowane jest przede wszystkim do właścicieli, prezesów i członków zarządu firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne, pracowników laboratoriów, działów badawczo-wdrożeniowych, osób zajmujących się marketingiem firm kosmetycznych, firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, odczynników, opakowań, przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz osób zainteresowanych, związanych z branżą kosmetyczną.

 

W tym roku poruszana tematyka będzie dotyczyć m.in. opakowań na rynku kosmetycznym, kosmetyków anti-pollution, nanotechnologii w kosmetyce, innowacyjnych składników aktywnych używanych w kosmetykach i wiele innych. Uczestnicy będą mieli możliwość umawiania spotkań networkingowych oraz zapoznania się z ofertą firm podczas części targowej.

 

Oficjalnymi Parterami tegorocznej edycji są:

 

Polskie Stowarzyszenie Przemysłu kosmetycznego i Detergentowego

Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego istnieje od roku 1992. Do kwietnia 2016 roku działało pod nazwą Polskie Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości Czyste Piękno. Nazwę zmienili w związku z rozwojem Stowarzyszenia, które dziś zrzesza zarówno producentów, jak i dystrybutorów, dostawców surowców i inne firmy działające w branży kosmetycznej i detergentowej. Jest jedyną w Polsce organizacją działającą w oparciu o synergię przemysłu kosmetycznego i środków czystości, w tym produktów biobójczych.  Jego członkowie to małe, średnie i duże firmy z sektorów kosmetycznego i detergentowego. Stworzyli w Polsce ponad 100 tysięcy miejsc pracy. Dzięki przynależności do Stowarzyszenia zyskują realny wpływ na warunki funkcjonowania branży kosmetycznej  i środków czystości – w Polsce i całej Unii Europejskiej. Reprezentuje ponad 300 marek kosmetycznych i detergentowych.

http://kosmetyki-detergenty.pl/

 

Uniwersytet Medyczny

Uniwersytet Medyczny w Łodzi to jedna z największych uczelni medycznych w Polsce, której tradycja sięga lat 40-tych ubiegłego wieku. Obecnie na pięciu wydziałach i 15 kierunkach studiów kształci się ponad 8000 studentów. Uczelnia prowadzi również studia w języku angielskim, na których program lekarski, lekarsko-dentystyczny oraz studia doktoranckie realizuje ponad 400 obcokrajowców. Jej zaplecze kliniczne stanowią cztery szpitale, wysoko oceniane w ogólnopolskich rankingach. Uniwersytet Medyczny w Łodzi pragnie być nie tylko naukowym liderem i uznaną Uczelnią, ale także ważnym ośrodkiem opiniotwórczym – miejscem, gdzie ścierają się różne postawy i poglądy, gdzie obowiązuje wolność słowa i myśli.

http://umed.pl/

 

Dla Salonu

Grupa specjalistów, których połączyły wspólne pasje – reklama i kosmetyka. Są więc wśród nich kreatywni graficy komputerowi, doświadczeni marketingowcy, praktykujący kosmetolodzy i wykwalifikowani branżowi trenerzy. W działaniach wspierają ich profesjonalni pracownicy agencji reklamy, którzy czasami muszą studzić naszą wyobraźnię. W jakim celu? Żeby produkt, który do Was trafi był nie tylko pomysłowy, ale i praktyczny.
http://dlasalonu.pl/

 

Zapisy na Konferencję nadal trwają. Poprzednia edycja Beauty Innovations 2016 odniosła ogromny sukces - 150 uczestników, 60 zrealizowanych spotkań biznesowych w ramach platformy networkingowej (nie wliczamy tych nieoficjalnych, „kuluarowych”), ponad 10 godzin konferencji, w tym 6 godzin wykładów i przedłużona do godziny gorąca debata.

 

Tegoroczna edycja odbędzie się 23 maja, w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi.
Koszt uczestnictwa to 600 zł netto/os. Do końca marca cena promocyjna 550zł netto/os (kliknij, aby się zarejestrować). Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Wystawcy oraz Sponsora konferencji.

 

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

 

KOMENTARZE
Newsletter