Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Beaute Pacifique – piękno w zasięgu ręki
Kosmetyki duńskiej marki Beaute Pacifique pojawiły się na polskim rynku w 2013 roku. Obecnie polecane są przez wielu specjalistów w dziedzinie kosmetologii i dermatologii estetycznej. W czym tkwi sekret kosmetyków Beaute Pacifique?

 

Firma Beaute Pacifique została założona w 1997 roku przez dwóch inżynierów - F. K. Christensen'a i G. Svendsen'a. Ich celem było stworzenie produktów kosmetycznych, które w sposób widocznie skuteczny oddziaływać będą na skórę. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się zarówno kosmetyki jak i dermo-kosmetyki, które „zapewniają pielęgnację skóry przy jednoczesnym zapewnieniu efektu bliskiego preparatom farmakologicznym”. Według założeń producenta produkty te są przeznaczone do „głębokiej penetracji skóry” dzięki zastosowaniu zmikronizowanego skwalenu związanego z różnymi składnikami aktywnymi, który niezwykle skutecznie penetruje skórę. W rezultacie skóra otrzymuje „zastrzyk” wspomagający procesy regeneracyjne, wpływający przeciwstarzeniowo. Produkty marki Beaute Pacifique są zgodne z najnowszymi standardami regulowanymi przez Dyrektywę Kosmetycznej Unii Europejskiej.

Produkty marki Beauté Pacifique

Źródło: http://www.beaute-pacifique.asia/

 

Efekty stosowania produktów marki Beauté Pacifique zostały potwierdzone podczas badań przeprowadzonych z użyciem medycznego ultradźwiękowego skanera skóry marki Beauté Pacifique. Skaner ten służy do diagnozy i określania aktualnej kondycji skóry, w celu rekomendacji odpowiednich produktów i obserwacji wyników ich kilkumiesięcznego stosowania.

Wyniki z medycznego ultradźwiękowego skanera skóry marki Beauté Pacifique.

Źródło: http://www.beaute-pacifique.asia/dermascan.html

 

Produkty marki Beauté Pacifique z powodzeniem stosowane są w wielu poważanych klinikach dermatologii estetycznej w Polsce. Z produktów tej marki korzysta m.in. klinika medycyny estetycznej TimeClinic z Warszawy„W klinice medycyny estetycznej TimeClinic stawiamy na skuteczne i bezpieczne prudukty. Jesteśmy przekonani, że światowej klasy duńskie kosmetyki medyczne marki Beauté Pacifique należą do tej grupy produktów. Jeszcze przez wprowadzeniem ich na rynek Polski mieliśmy możliwość dowieść ich skuteczności. Kosmetyki tej firmy działają m.in. przeciwstarzeniowo,  nawilżająco, rozjaśniająco, oczyszczająco na skórę, a także obkurczająco na naczynia krwionośnie. Najlepszą rekomendacją kosmetyków Beauté Pacifique jest pozytywna opinia naszych pacjentów. Na szczególną uwagę zasługują produkty takie jak krem Paradoxe i Métamorphique o przeciwstarzeniowych właściwościach, bogate w wysoce aktywne składniki terapeutyczne.  Niezwykle lubianym produktem jest również maseczka głęboko nawilżająca, która pozwala odzyskać równowagę nawodnienia skóry suchej”  – mówi kosmetolog Natalia Galas z kliniki TimeClinic z Warszawy.

 

Dystrybutorem Beauté Pacifique w Polsce jest firma DERM-SERVICE POLOGNE. Firma ta specjalizuje się w nowych technologiach z zakresu terapii przeciwstarzeniowych, leczenia defektów i chorób skóry, jej przydatków, pielęgnacji skóry w każdym wieku.

KOMENTARZE
Newsletter