Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
G. Steven Burrill – ikona funduszy venture capital odwiedzi Polskę
G. Steven Burrill – ikona funduszy venture capital odwiedzi Polskę
G. Steven Burrill jest założycielem i dyrektorem generalnym Burrill & Company od 1994 roku. Ta firma o globalnym zasięgu oferuje usługi finansowe, koncentrując się na branży life science. Działalność spółki o kapitale 1,5 miliarda dolarów obejmuje fundusze venture capital, bankowość handlową i działalność medialną. Pan Burrill będzie, obok noblistki Ady Yonath, głównym mówcą podczas BioForum 2014, które odbędzie się 28 -go i 29 -go maja w Polsce.

O Burrill & Company

Dzięki wykorzystaniu naukowych i biznesowych sieci kontaktów swoich pracowników, to przedsiębiorstwo stworzyło dla siebie wygodny dostęp do branży life science i było w stanie znacząco się wyróżnić. To wyjątkowe połączenie zasobów i możliwości pozwala firmie zapewnić swoim klientom wsparcie kapitałowe, transakcyjne, rzeczoznawstwo w zakresie zarządzania, badania rynku i jego analizy poprzez swoje inwestycje, konferencje i publikacje. Siedziba firmy zlokalizowana jest w San Francisco, z tamtąd nadzorowana jest globalna sieć biur w całych Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, Europie i Azji.

 

G. Steven Burrill

G. Steven Burrill

Przed założeniem Burrill & Company w 1994 roku, Steven Burrill spędził 28 lat w Ernst & Young, zajmując się kierowaniem i koordynowaniem usług przedsiębiorstwa w dziedzinie biotechnologii, nauk o życiu, nowych technologii i produkcji na całym świecie.

G. Steven Burrill założył Burrill & Company jako logiczne przedłużenie swojego 40-letniego udziału w rozwijaniu branży biotechnologicznej. Był on aktywnym doradcą w niektórych z najbardziej znanych firm i największych transakcji w branży. Zaangażowanie pana Burrilla i szanowane stanowisko w branży pozycjonuje firmę jako zaufanych doradców przy transakcjach oraz ułatwia nawiązywanie partnerstw i sojuszy branżowych, z których wszystkie sprzyjają zarabianiu dużych pieniędzy. Do nawiązywania tych umów przyczyniają się również: odpowiednie izby doradcze, strategiczna i finansowa sieć własnych komandytariuszy, oraz bliskie relacje wypracowane z wieloma firmami z branży life science i zarządzanie w wyniku rozpoznawalności i reputacji Stevena Burrilla.

 

BioForum 2014 w Polsce

BioForum 2014 to XIII edycja jednej z największych imprez poświęconych przemysłowi biotechnologicznemu, farmaceutycznemu i firmom weterynaryjnym działającym lub zainteresowanym regionem Europy Środkowo-Wschodniej. Głównym celem imprezy jest wspieranie firm w budowaniu skutecznego biobiznesu, a w konsekwencji, rozwój rynku life science w całym regionie.

Pan Burrill zjawi się na konferencji w Europie Środkowo-Wschodniej po raz pierwszy, zatem okazja, aby spotkać się z nim osobiście podczas BioForum jest naprawdę wyjątkowa. Będzie on głównym mówcą podczas pierwszego dnia tego wydarzenia, to jest 28-go maja.

 

Tomasz Domagała
Bio-Tech Consulting

KOMENTARZE
news

<Październik 2021>

pnwtśrczptsbnd
28
30
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
PORT for Health: Neuroscience
2021-10-13 do 2021-10-15
16
17
18
21
22
23
24
26
27
Impact’21
2021-10-27 do 2021-10-28
28
29
30
31
Newsletter