Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
"Człowiek w centrum, biznes w sercu, komfort w pracy", czyli nowa polityka parku technologicznego
31.12.2014 , Tagi: park technologiczny, Poznań, inwestycja
Nickel Technology Park Poznań to pierwszy w Polsce prywatny park technologiczny. Po 8 latach zmienia politykę organizacji i ewoluuje w YouNick Place to create. Z placówki, która koncentrowała się na technologiach przekształca się w miejsce, gdzie najważniejszy jest człowiek. Podpoznańskie Złotniki, miejsce lokalizacji parku to prawie 60 firm, gdzie pracuje ok. 600 pracowników, a w 2015 roku powstanie nowy biurowiec, który stworzy warunki dla kolejnych 30 przedsiębiorców.

Podstawą dobrego biznesu jest człowiek. To on tworzy i wykorzystuje technologie,  usprawnia je i dostosowuje do zaistniałych potrzeb. Do twórczej i efektywnej pracy potrzebuje odpowiedniego otoczenia. Miejsca, gdzie będzie mógł pozwolić sobie na rozwój i wykorzystanie potencjału. Naprzeciw takim potrzebom wychodzą właściciele Nickel Technology Park Poznań. Zdecydowali się postawić na kulturę organizacyjną, pakiet usług dodatkowych (program HumaNick) oraz na odpowiednią działalność inwestycyjną. - Na podstawie ankiety, przeprowadzonej wśród osób zatrudnionych w parku, wspólnie z naszymi najemcami stworzyliśmy specjalny program dla pracowników: HumaNick. Jego celem jest dbanie o najważniejszy kapitał każdej firmy – ludzi, którzy ją tworzą – tłumaczy Beata Kiewisz, dyrektor komunikacji YouNick by Nickel Technology Park Poznań.

Najnowsza inwestycja infrastrukturalna spółki to 3-piętrowy biurowiec w stylu industrialnym, o powierzchni ponad 4,2 tys. m2, wyposażony w podziemny parking oraz ogólnodostępny taras. Powstaną tu:

  • nowoczesne centrum konferencyjne z warsztatownią
  • salonik prasowy
  • biblioteka multimedialna
  • przestrzenie wspólne
  • ogólnodostępne salki spotkań

- Wspieramy ludzi udostępniając przyjazną i komfortową przestrzeń do pracy, wygodne biura, prorozwojowe usługi oraz środki finansowe, doradztwo, wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej – wyjaśnia Dagmara Nickel, prezes YouNick by Nickel Technology Park Poznań. Główne zasady panujące w Złotnikach to: człowiek w centrum, biznes w sercu, komfort w pracy. Otwarcie nowego biurowca planowane jest w II kwartale 2015 roku. Filozofia parku technologicznego w Poznaniu może być przełomem w myśleniu o biznesie, rozwoju i technologii. Świadomość tego, że dostarczane rozwiązań i innowacji opiera się na namacalnych potrzebach człowieka wniesie bezcenną wartość w nową politykę organizacji.

 

 

Źródła

http://www.epoznan.pl/news-news-46659-Pracownie_testLAB_w_Nickel_Technology_Park_Poznan

KOMENTARZE
news

<Marzec 2024>

pnwtśrczptsbnd
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31