Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
1000 m2 powierzchni laboratoryjno-biurowej na terenie zakładu w Macierzyszu. BIOTON zaprasza do współpracy
1000 m2 powierzchni laboratoryjno-biurowej na terenie zakładu w Macierzyszu. BIOTON zaprasz

BIOTON S.A. to nowoczesna polska firma biotechnologiczna, zapewniająca pacjentom bezpieczne i kompleksowe rozwiązania w leczeniu cukrzycy. Jesteśmy jednym z ośmiu światowych producentów (na skalę komercyjną) rekombinowanej insuliny ludzkiej oraz niekwestionowanym liderem w Polsce. Stale inwestujemy w rozwój polskiej biotechnologii. Jesteśmy pierwszą, a zarazem jedyną spółką w Polsce, która jest w stanie dokonać kompletnego transferu opracowanej technologii do działalności komercyjnej.

 

Bezpieczeństwo i najwyższy standard produktów oraz potrzeby Pacjentów odgrywają kluczową rolę w naszych działaniach, realizowanych z udziałem wysoko wyspecjalizowanego i kompetentnego zespołu specjalistów. Dzięki innowacyjnym technologiom, wszystkie produkty wytwarzane są w warunkach spełniających międzynarodowe wymagania Dobrej Praktyki Wytwarzania oraz potwierdzonych stale utrzymywanymi certyfikatami GMP.

W związku z uruchomieniem nowych zasobów powierzchni laboratoryjno-badawczych i przeniesieniem do nich naszej działalności dysponujemy na terenie naszego Zakładu zlokalizowanego w Macierzyszu (ul. Poznańska 12, 05-850 Ożarów Mazowiecki) powierzchnią laboratoryjną, biurową oraz socjalną gotową do wynajęcia. Oferujemy powierzchnię ponad 1000 m2 rozmieszczoną na dwóch kondygnacjach (310,35 m2 w części budynku B, 438 m2 + 330,40 m2 w części budynku C), z wydzielonymi pomieszczeniami laboratoryjnymi, biurowymi, z pełnym węzłem sanitarnym oraz zapleczem socjalnym. Teren Zakładu jest ogrodzony oraz całodobowo chroniony.

W razie zainteresowania chętnie udostępnimy więcej zdjęć, szczegółowe plany i dane dotyczące oferowanej pod wynajem powierzchni. Zapraszamy do współpracy.

KOMENTARZE
Newsletter