Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Zapisy na MEDmeetsTECH #12 wciąż trwają
Zapisy na MEDmeetsTECH #12 wciąż trwają

Rozwój obszaru mHealth w Polsce, nowe technologie w telepsychiartii oraz projektowanie nowoczesnych strategii komunikacji w branży farmaceutycznej – to tylko część zagadnień, na których skupią się uczestnicy MEDmeetsTECH #12. Impreza odbędzie w Warszawie już 9 grudnia br. Zapisy dla chętnych wciąż trwają.

 

 

 

MEDmeetsTECH to wydarzenie łączące świat medycyny, start-upów i biznesu. Tym razem odbędzie się ono w formule hybrydowej – zarówno stacjonarnie, jak i online. Hasłem przewodnim będzie obszar mHealth. Konferencja jest podzielona na cztery sesje tematyczne. Spotkanie zapoczątkuje sesja „Trendy”, podczas której omówiona zostanie przyszłość branży medtech w kontekście obszaru mHealth. Eksperci przedstawią też przykłady nowych technologii i rozwiązań z obszaru psychiatrii oraz nowoczesne strategie komunikacji w branży farmaceutycznej.

Z kolei w trakcie sesji „Innowacje w farmacji i zdrowiu” uczestnicy wydarzenia będą dyskutować m.in. o tym, w jaki sposób nowe technologie zmieniają krajobraz diagnostyki i terapii oraz jak kultura innowacji wzmacnia opiekę zdrowotną i poprawia wyniki terapeutyczne. W ramach tego bloku tematycznego omówione zostaną także przykłady rozwiązań eHealth, mających zastosowanie w diagnostyce i leczeniu zaburzeń lipidowych.  Sesję zakończy prezentacja przedstawiająca praktyczne rozwiązania wpierające pacjentów przy użyciu rozwiązań digital health.

Na tym jednak nie koniec. Na ten dzień zaplanowano również debatę – „Jakie obszary rynku medycznego najpilniej potrzebują wsparcia/udziału technologii medycznych w opiece nad pacjentem? Dostępność technologii, finansowanie, wpływ na system oraz pacjenta”, w której udział wezmą:

* dr hab. n. med. Dorota Makarewicz – zastępca dyrektora Wydziału Nauki i Finansowania Projektów Agencji Badań Medycznych,

* Piotr Węcławik – dyrektor Departamentu Innowacji Ministerstwa Zdrowia,

* lek. Małgorzata Ponikowska,

* Marek Paluch – Associate w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka,

* Karolina Tądel – HealthTech Project Manager DiveInData.

Stałym elementem cyklu konferencji MEDmeetsTECH są prezentacje start-upów. Tak stanie się również i tym razem. Do sesji tej zakwalifikowało się w sumie osiem start-upów medycznych – zgodnie z przyjętymi zasadami, każdy przedstawiciel firmy otrzyma pięć minut na prezentację nowego rozwiązania/produktu.

Chcesz wziąć udział w konferencji? Zarejestruj się.

KOMENTARZE
Newsletter