Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Nowe gęstościomierze i refraktometry METTLER TOLEDO. Precyzyjny i intuicyjny pomiar gęstości i indeksu refrakcji
Nowe gęstościomierze i refraktometry METTLER TOLEDO. Precyzyjny i intuicyjny pomiar gęstośc

Z największą przyjemnością prezentujemy nasze nowe gęstościomierze i refraktometry, które są najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku laboratoryjnym. Gęstościomierze Excellence METTLER TOLEDO badają próbki cieczy z dokładnością do 6 miejsc po przecinku, a refraktometry do 5 miejsc po przecinku. Intuicyjna obsługa pomaga zapewnić wiarygodne, powtarzalne wyniki.

 

 

Oszczędzaj czas, obniżaj koszty i zwiększaj bezpieczeństwo operacji poprzez ograniczenie aktywnego udziału operatora. Automatyzacja analizy poprawi jakość danych pomiarowych, ponieważ wszystkie czynności będą wykonywane zawsze dokładnie tak samo.

Pomiar gęstości i indeksu refrakcji cieczy jeszcze nigdy nie był tak łatwy! Dzięki prostym procedurom pracy oraz intuicyjnemu interfejsowi użytkownika z dotykowym ekranem pomiary można wykonywać szybko i efektywnie. Interfejs użytkownika One Click™ jest stosowany w różnych urządzeniach METTLER TOLEDO. Umożliwia on szybki i łatwy dostęp do wszystkich zadań, upraszczając tym samym codzienną pracę i dając dużą pewność poprawności wykonywanych operacji.

 

Przygotuj swoje laboratorium na wyzwania przyszłości

Cyfryzacja przy wsparciu oprogramowania LabX® . LabX® zarządza danymi, urządzeniami i prawami użytkowników, a przy tym udostępnia zadania bezpośrednio na ekranie dotykowym urządzenia. Dwukierunkowa integracja z systemem ELN, LIMS lub SAP pozwala zrezygnować z używania papieru, uniknąć błędów powstających przy przepisywaniu i zapewnić integralność danych.

 

Usprawnij przebieg pracy

Zaloguj się przy użyciu odcisku palca, a za pomocą skanera kodów kreskowych wprowadź identyfikator produktu, machnięciem dłoni rozpocznij pomiar, a na koniec wyeksportuj rezultaty do drukarki USB, na dysk USB flash, do programu komputerowego albo systemu LIMS, ERP lub SAP. Dbaj, aby urządzenie zawsze pracowało z najlepszą wydajnością, sprawdzając je regularnie przy użyciu certyfikowanych, w pełni identyfikowalnych wzorców.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronach:

Gęstościomierze METTLER TOLEDO

Refraktometry METTLER TOLEDO

KOMENTARZE
Newsletter