Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
Redakcja _, 25.11.2016 , Tagi: kongres LNE, 2016
Wielki sukces 34. Kongresu i Targów LNE!
„Serce branży beauty bije w Krakowie!” – tym hasłem promowany był 34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE i okazało się, że nie było ono przesadzone – podczas kongresowego weekendu ponad 9000 osób odwiedziło to najważniejsze dla profesjonalistów wydarzenie!

 

Nie jest to jednak jedyny rekord, który został pobity podczas tej edycji Kongresu LNE – w sesjach edukacyjnych udział wzięło 6000 profesjonalistów, swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliło się 85 ekspertów z całego świata, a ponad 200 Wystawców prezentowało swoją ofertę w dwóch halach targowych!

Profesjonaliści jak zawsze docenili merytoryczny program Kongresu, który już tradycyjnie podzielony został na tematyczne sesje edukacyjne – ogólną (global-anti-aging, medical beauty i healthy aging), biznes i komunikacja, podologiczną, specjalną: makijaż permanentny oraz make-up.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się też cztery rodzaje warsztatów Masterclass z biznesu, masażu, karboksyterapii oraz makijażu, w których łącznie udział wzięło ponad 300 osób.
Absolutnym hitem 34. Kongresu okazał się ekspercki panel Global anti-aging, w którym uczestniczyli: dr Artur Markowski, dr Krzysztof Krupka, Marta Mieloszyk-Pawelec oraz Iwona Zbrońska-Jankowska. Żądni wiedzy biznesowej profesjonaliści licznie wzięli też udział w sesji biznes, wypełniając salę kongresową aż do zakończenia sobotniego programu.

Eksperci specjalistycznej pielęgnacji stóp większość sobotniego czasu spędzili na sesji poświęconej podologii, a ponad 200 linergistek zgłębiało swoją wiedzę z zakresu makijażu permanentnego podczas sesji specjalnej.

 

Niedziela była równie emocjonująca – sesję ogólną zdominowały tematy medical beauty oraz panel dotyczący probiotyków, a kolei fani makijażu mogli cały dzień uczyć się sztuki make-upu od światowych ekspertów. Niedzielny program Kongresu zamknął spektakularny kreatywny make-up show w wykonaniu Einat Dan. Przez cały weekend profesjonaliści brali też udział w pokazach premierowych zabiegów firm oraz korzystali z nowej atrakcji Kongresu i Targów LNE – otwartej sceny pokazów manicure’u.
Podczas tej edycji imprezy Redakcja LNE wręczyła kolejne wyróżnienia wybitnym postaciom branży beauty – dr Magdalena Rogóż, Sergiusz Osmański i Einat Dan otrzymali wyróżnienie „Beauty Industry Icon”, dr Sergey Shchurevich „Medical Beauty Award”, a Kinga Jach-Skrzypczak „Holistic Beauty Award”. Po raz drugi nagrodzono także innowacyjne rozwiązania w kosmetologii – wyróżnienie „Innowacja 34. Kongresu i Targów LNE” otrzymało 21 innowacyjnych produktów, które prezentowane były w Galerii Innowacji oraz specjalnej strefie testów. Wręczenie statuetek i dyplomów odbyło się w niedzielę na głównej scenie Kongresu.

 

Mamy nadzieję, że ogrom inspiracji, jakich dostarczył 34. Kongres i Targi LNE zapewni profesjonalistom zastrzyk energii, której wystarczy im aż do 1-2 kwietnia 2017, kiedy spotkamy się na 35. Kongresie i Targach LNE!
www.lne.pl


 


 


 

KOMENTARZE
Newsletter