Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
38. Kongres i Targi LNE – profesjonalna edukacja, nowinki branżowe i szaleństwo zakupów!
Redakcja _, 26.11.2018 , Tagi: beauty, kongres LNE
38. Kongres i Targi LNE – profesjonalna edukacja, nowinki branżowe i szaleństwo zakupów!
„Zawsze wyjeżdżam z Kongresu z nowymi pomysłami na siebie i mój gabinet.”, „Tu jest niesamowicie! Jestem pierwszy raz i nie wiem, co wybrać z tego bogactwa.”, „Od lat przyjeżdżam do Krakowa po wiedzę. Oferta edukacyjna Kongresu LNE nie ma konkurencji!” – to tylko kilka opinii uczestników 38. Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE, który odbył się 17-18 listopada w Expo Kraków.

 

 

Dwa razy do roku profesjonaliści z branży beauty spotykają się na Kongresach i Targach LNE, by zadbać o siebie i swój biznes! Jak ważne dla kosmetyczek i kosmetologów są nieustanna edukacja i rozwój osobisty mogą zaświadczyć pełne sale konferencyjne – w tym nowa sala Paryż na 1000 miejsc – na ponad 90 wykładach, pokazach i warsztatach. Kolejnym dowodem na prężny rozwój branży są twarde dane: listopadową edycję wydarzenia odwiedziła rekordowa liczba 11.000 osób, spośród których ponad 8.000 wzięło udział w sesjach edukacyjnych. Jeśli dodamy do tego długą listę 200 wystawców, prezentujących ponad 500 najlepszych polskich i światowych marek kosmetycznych, to staje się jasne dlaczego Kongres LNE nosi miano kultowego!

Organizator wydarzenia, redakcja Magazynu LNE, na stałe współpracuje z ważnymi dla środowiska organizacjami, takimi jak: Stowarzyszenie Przyjazna Kosmetyka, Izba Kosmetologów, Międzynarodowe Stowarzyszenie Trychologii Klinicznej i Estetycznej ICATA, czy Ogólnopolskie Stowarzyszenie Stylistów Paznokci Fantasmagorie. Specjalistyczna wiedza i znajomość realiów pracy kosmetyczek i kosmetologów przekładają się na świetny program Kongresu LNE, który jako jedyna impreza branżowa w Polsce ma prawdziwie edukacyjny charakter.

LNE docenia specjalistów, którzy działają na rzecz rozwoju branży, dlatego po raz kolejny przyznała specjalne wyróżnienia – IKONY LNE. Otrzymali je:

>Beauty Industry Icon: Katarzyna Bołądź, Izabela Makosz i Piotr Bielawski;

>Medical Beauty Award: dr n. med. Ireneusz Łątkowski;

>Holistic Beauty Award: dr n. med. Igor Łoniewski.

W kongresowy weekend odbyło się aż 8 sesji edukacyjnych: sesja główna (kosmetologia, healthy-aging, medical beauty), biznes i komunikacja, make-up, trychologia estetyczna, nails of the future, podologia, sesja specjalna (makijaż permanentny) oraz kosmetologia w praktyce (pokazy firmowe).

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także szkolenia masterclass: biznesowe z Izabelą Makosz, psychologiczne z Katarzyną Miller oraz z make-upu z Filipem Novakiem z Czech.

Podczas Kongresu redakcja LNE już po raz piąty wręczyła 21 firmom wyróżnienia „Innowacje LNE”, które otrzymały produkty wyznaczające kierunki rozwoju w branży beauty. Nagrodzone kosmetyki i urządzenia uczestnicy mogli oglądać w Galerii Innowacji.

Kolejna edycja imprezy, czyli 39. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE, odbędzie się już 30-31 marca 2019 r. Warto już teraz wpisać ten termin do swojego kalendarza i zbierać siły na edukacyjno-zakupowy maraton.

KOMENTARZE
news

<Maj 2019>

pnwtśrczptsbnd
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
11
12
15
19. Central European BioForum
2019-05-15 do 2019-05-16
16
18
19
20
23
Chemia dla urody
2019-05-23 do 2019-05-23
25
26
28
31
1
2
Newsletter