Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Trwa nabór do L’Oréal Brandstorm 2018 – innowacyjnego inkubatora talentów
Trwa nabór do L’Oréal Brandstorm 2018 – innowacyjnego inkubatora talentów
Jeszcze tylko do końca lutego studenci z Polski i Krajów Bałtyckich mogą zgłaszać projekty do międzynarodowego konkursu L’Oréal Brandstorm. To już 26. edycja i tym razem uczestnicy otrzymali zadanie konkursowe, które pozwala wykazać się zarówno pod kątem biznesowym, inżynierskim, jak i CSR-owym, a co za tym idzie powalczyć o nagrody we wszystkich trzech kategoriach. Finał krajowy odbędzie się w kwietniu w Warszawie, a zwycięski team poleci w maju do Paryża, żeby zmierzyć się ze studentami z całego świata.

 

Zadaniem uczestników tegorocznej edycji Brandstorm jest opracowanie nowatorskiej koncepcji profesjonalnych salonów fryzjerskich, angażujących młodych ludzi - millenialsów i zwiększających lojalność fryzjerów, dedykowanych marce L’Oréal Professional Products – tegorocznemu partnerowi konkursu. Trzyosobowe drużyny mogą aplikować do konkursu do 28. lutego za pośrednictwem platformy brandstorm.loreal.com.

Uczestnicy zgłaszają swoje projekty w formie prezentacji za pośrednictwem platformy internetowej. Następnie są one oceniane zarówno pod kątem biznesowym, technologicznym, jak i CSR (zrównoważony rozwój).

Drużyna, który zwycięży na etapie krajowym otrzyma 1 000 euro i weźmie udział w wielkim finale w Paryżu, który odbędzie się 17 maja. Ostatni etap będzie również okazją do spotkań z przedstawicielami Grupy L’Oréal, lepszego poznania struktur firmy, a także uczestniczenia w sesjach mentoringowych i coachingowych z udziałem ekspertów. Konkurs zakończy uroczysta Gala i ogłoszenie przez międzynarodowe Jury zwycięskich drużyn, które otrzymają po 10 000 euro za zdobycie pierwszego miejsca w każdej z kategorii bądź drużyny, która łącznie otrzyma 30 000 euro za zdobycie pierwszego miejsca we wszystkich kategoriach. Dodatkowo zwycięzcy otrzymają propozycję stażu w strukturach firmy L’Oréal oraz udadzą się na wycieczkę marzeń.

- Grupa L’Oréal chce wciąż rozwijać koncept konkursu. Tegoroczna rozszerzona formuła jest odpowiedzią na potrzeby młodych ludzi oraz wymagania stawiane nam przez dynamicznie zmieniający się rynek technologii, biznesu i zrównoważonego rozwoju. Właśnie dlatego w Brandstorm 2018 studenci otrzymali wspólne zadanie. Dzięki temu mają możliwość całościowego, strategicznego spojrzenia na model biznesowy i oparcie go na nowoczesnych technologiach i najlepszych zasadach zrównoważonego rozwoju, bez konieczności dokonywania wyboru tematyki projektu – mówi Marcin Kępa, Talent Attraction & Acquisition Specialist, L’Oréal Polska.

W ubiegłym roku zespół studentów z Politechniki Warszawskiej dotarł do międzynarodowego finału, gdzie zajął IV miejsce w kategorii TECH, natomiast dwa lata wcześniej, najlepszym spośród zespołów z ponad 300 uczelni z całego świata okazał się zespół studentek Szkoły Głównej Handlowej, które zaprezentowały aplikację do skanowania skóry w 3D.

Tutaj znajdziecie link do podsumowania finału w Paryżu w 2017 r., zaś tu do zwiastunu nadchodzącej edycji. 

KOMENTARZE
news

<Lipiec 2020>

pnwtśrczptsbnd
29
30
NutraFood Poland
2020-06-30 do 2020-07-02
Oznaczanie probówek PCR
2020-06-30 do 2020-06-30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Newsletter