Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Kongres ESG Polska Moc Biznesu i konkurs dla przedstawicieli biznesu i NGO’s – zapisy trwają!
Kongres ESG Polska Moc Biznesu i konkurs dla przedstawicieli biznesu i NGO’s – zapisy trwaj

Już 4 grudnia br. odbędzie się III edycja Kongresu Polska Moc Biznesu – wydarzenia, które łączy przedstawicieli różnych środowisk skupionych na realizacji idei ESG. Ze zbliżającym się wielkimi krokami spotkaniem powiązany jest konkurs „DNA – BO POMAGANIE MAMY W GENACH”. Formularze rejestracyjne czekają na firmy oraz organizacje pozarządowe chcące wziąć w nim udział do 18 listopada! Wielkość projektu i suma jego finansowania nie jest decydującym kryterium. „Chcemy poznać wielkość Waszych serc”, przekonują organizatorzy. 

 

Razem po raz trzeci dla lepszego świata i biznesu

Celem Kongresu ESG Polska Moc Biznesu jest budowanie porozumienia oraz owocnej współpracy na linii biznes-społeczeństwo. Przedsiębiorcy, przedstawiciele administracji, NGO’s i reprezentanci instytucji naukowych spotkają się już po raz trzeci, aby wspólnie dyskutować i szerzyć wiedzę związaną z ideą ESG. Tegoroczna edycja odbędzie się na PGE Narodowym, obejmując trzy sceny tematyczne, w ramach których będą toczyć się debaty i wymiana inspiracji:

• Ekologiczna Polska,

• Moc Społeczna,

• Wpływ Biznesu.

Ubiegłoroczna odsłona wydarzenia zgromadziła 120 ekspertów i aż 70 firm, NGO’s oraz instytucji aktywnie uczestniczących w ramach spotkań. Także tegoroczna edycja ma szansę odnieść sukces z uwagi na atrakcyjne tematy i udział znamienitych gości, których poznamy niebawem.

Trzy kategorie w konkursie dla firm i NGO’s

Towarzyszący III edycji Kongresu Polska Moc Biznesu konkurs kierowany jest do dwóch grup podmiotów – przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. Realizując ideę „DNA – BO POMAGANIE MAMY W GENACH”, organizatorzy chcą docenić uczestników, którzy pochwalą się projektami zrealizowanymi w duchu ESG. Zgłoszenia rozpatrywane będą w ramach trzech kategorii konkursowych odpowiadających tematycznie trzem scenom Kongresu:

• Działania Ekologiczne,

• Pomoc Społeczna,

• Uczciwe Zarządzanie.

Jury w eksperckim składzie wyłoni trójkę finalistów w każdej z kategorii. Na wybór laureatów wpływ będą mieć także internauci, którzy zyskają prawo głosu w ramach ankiet prowadzonych na portalach internetowych. Organizatorzy konkursu „DNA – BO POMAGANIE MAMY W GENACH” czekają na zgłoszenia do 18 listopada 2023 r. Aby wziąć udział w konkursie, należy pobrać formularz zgłoszeniowy, uzupełnić go i przekazać na adres partnerzy@polskamocbiznesu.pl w postaci dokumentu PDF. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie kongresu.

Gala wręczenia nagród „DNA – BO POMAGANIE MAMY W GENACH”

Udział w konkursie to nie tylko okazja, aby pochwalić się osiągnięciami zdobytymi w zakresie działań ekologicznych, inicjatyw społecznych czy innowacyjnego podejścia do biznesu. To również szansa na dzielenie się wiedzą i inspirowanie innych do szerzenia idei zrównoważonego rozwoju i uczciwej transformacji. Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni w ramach uroczystej gali zamykającej wydarzenie. Uświetnią ją występy polskich artystów, a sama gala – podobnie jak Kongres – objęta zostanie szeroką kampanią promocyjną w mediach ogólnopolskich i społecznościowych. III edycja Kongresu Polska Moc Biznesu rozpoczyna się już 4 grudnia 2023 r. na PGE Narodowym. Bilety oraz agenda wydarzenia dostępne na stronie.

Źródła

Fot. Polska Moc Biznesu

KOMENTARZE
Newsletter