Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Rekrutacja na semestr zimowy trwa! Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza na Dni Otwarte
Rekrutacja na semestr zimowy trwa! Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza

Trwa rekrutacja na semestr zimowy 2024/2025. W dniach 9-10 lipca br. Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza do odwiedzenia dwóch siedzib uczelni – odbędą się Dni Otwarte, podczas których będzie można zwiedzić kampusy przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18 i Al. Jerozolimskich 195A.

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie to nowoczesna uczelnia, która kształci najwyższej klasy specjalistów w dziedzinach, takich jak: chemia kosmetyczna i ogólna, chemia żywności, dietetyka, pielęgniarstwo, kosmetologia i zarządzanie w ochronie zdrowia.

Oferta edukacyjna obejmuje studia I i II stopnia, a także szeroki wachlarz studiów podyplomowych. Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, zawsze z naciskiem na praktyczne podejście do nauki. Uczelnia jest także mocno zaangażowana w kooperację z otoczeniem społeczno- gospodarczym, co zapewnia dostęp do programów studiów przygotowanych w zgodzie z oczekiwaniami przyszłych pracodawców oraz umożliwia odbywanie praktyk studenckich w instytucjach, z którymi WSIiZ ma nawiązaną bliską współpracę.

Oferta edukacyjna obejmuje studia na kierunkach:

* I stopień (licencjat),

* I stopień (inżynierskie),

* II stopień (magisterskie),

* podyplomowe.

Uczelnia oferuje rozwiązania umożliwiające skorzystanie z dotacji unijnych na wybranych kierunkach studiów. Dostępne są też specjalne oferty obejmujące studia dla zorganizowanych grup, np. pracowników jednej instytucji.

W dniach 9-10 lipca br. zapraszamy  do odwiedzenia dwóch siedzib uczelni – odbędą się Dni Otwarte, podczas których będzie można zwiedzić kampusy przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18 i Al. Jerozolimskich 195A.

Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą możliwości podjęcia studiów w WSIiZ. Wszystkie informacje i kontakty są dostępne na stronie uczelni

Źródła

Fot. WSIiZ

KOMENTARZE
Newsletter