Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Beauty Innovations 2019 – 5 powodów, dla których warto tam być
Już 11 czerwca odbędzie się Beauty Innovations 2019! Co wyróżnia to wydarzenie i dlaczego warto wziąć w nim udział? Oto 5 powodów, dla których nie może Cię tam zabraknąć. Rejestracja trwa.

 

 

 

Branża kosmetyczna w jednym miejscu

Beauty Innovations to wydarzenie, które w jednym miejscu gromadzi znaczną część branży. Jest to miejsce, w którym najlepsi specjaliści i przedstawiciele firm spotykają się, aby podyskutować na najbardziej nurtujące ich tematy i nawiązać wiele obiecujących kontaktów biznesowych. Wydarzenie skierowane jest do:

  • właścicieli, prezesów i członków zarządu firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne,
  • pracowników laboratoriów, działów badawczo-wdrożeniowych, osób zajmujących się marketingiem firm kosmetycznych,
  • firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, odczynników, opakowań,
  • przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz osób zainteresowanych, związanych z branżą kosmetyczną.

Beauty Innovations to miejsce wymiany doświadczeń i opinii zawodowych, możliwość rozmowy i konsultacji z najlepszymi specjalistami z branży

 

Merytoryka

To, co wyróżnia to wydarzenie, to przede wszystkim ciekawy program, starannie dobrane tematy, dostosowane do zainteresowań uczestników i potrzeb rynku.

Program tegorocznej edycji podzielony jest na cztery bloki tematyczne:

1. Sprzedaż i Marketing
2. Nauka, receptury, badania
3. Prawo

– Jesteśmy na rynku już ponad 20 lat, znamy branżę od podszewki – nie tylko  piszemy o niej, ale też codziennie bierzemy udział w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych, spotkaniach, seminariach, sami organizujemy szkolenia, znamy ekspertów i wiemy, co w danym momencie jest najważniejsze. Dużą wagę przywiązujemy do merytorycznego aspektu naszych wykładów, bo czy jest coś ważniejszego w tego typu wydarzeniach niż  wiedza, przekazywanie jej i dzielenie się nią – mówi Marcin Herman, Prezes Zarządu Bio-Tech Media.

Punktem kulminacyjnym konferencji jest debata, w której biorą udział wszyscy prelegenci.

 

Specjaliści

Wszystkie wykłady prowadzone są przez osoby, które na co dzień mają do czynienia z omawianymi przez nich zagadnieniami, posiadają wieloletnie doświadczenie, wiedzę i, co ważne, potrafią się nimi podzielić z innymi.

Do współpracy przy tegorocznej edycji zaprosiliśmy m.in. takie firmy i instytucje jak: Safic Alcan, Politechnika Łódzka, J.S. Hamilton, Dr Koziej, Symbiosis, Passage Cosmetics, ACC Chemicals, Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie, Theta Doradztwo Techniczne, PATPOL Kancelaria Patentowa.

 

Networking i specjalna platforma B2B

Ważnym punktem konferencji jest networking. Dzięki specjalnej platformie uczestnicy mają możliwość umawiania się na indywidualne spotkania biznesowe, prowadzone w komfortowych warunkach (w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach) z potencjalnymi kontrahentami i najlepszymi specjalistami branży kosmetycznej.

Spotkania można planować poprzez platformę B2B połączoną z profilem uczestnika, do której hasło ustala się podczas rejestracji na konferencję. Platforma zostaje włączona na 2 tygodnie przed rozpoczęciem Beauty Innovations. Wówczas każdy uczestnik ma od razu wgląd do pełnej listy osób biorących udział w tym wydarzeniu.  Każdy uczestnik może umówić się na dowolną liczbę spotkań. Każde spotkanie może trwać do 20 minut.

W zeszłym roku odbyło się 70 spotkań biznesowych w ramach platformy networkingowej (nie wliczając tych nieoficjalnych, „kuluarowych”). W tym roku prawdopodobnie będzie ich jeszcze więcej.
 

 

Silni Partnerzy

Głównym Sponsorem Konferencji jest firma Safic-Alcan, lider na rynku dystrybucji składników do produkcji dla różnych gałęzi przemysłu.

Partnerem merytorycznym jest Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego.

Zapisy na konferencję już trwają (rejestracja).

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Wystawcy.

 

 

 

11 czerwca, hotel Novotel Centrum Łódź

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

 

 

 

 

KOMENTARZE
Newsletter