Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
„Akademia Zdrowia i Urody” – WSIiZ w Warszawie zaprasza na bezpłatne warsztaty i lekcje online
„Akademia Zdrowia i Urody” – WSIiZ w Warszawie zaprasza na bezpłatne warsztaty i lekcje onl

„Jak być młodym i zdrowym? Podstawa to gruntowna wiedza w temacie, którą możecie zdobyć w projekcie przygotowanym specjalnie dla Was” – tymi słowami Rektora WSIiZ w Warszawie, dr. n. chem. Sebastiana Grzyba, chcielibyśmy serdecznie zaprosić do zapisów na bezpłatne lekcje online, warsztaty, spotkania w ramach projektu edukacyjnego „Akademia Zdrowia i Urody”. Projekt trwa od 15 lutego do 15 kwietnia br. Organizatorem jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie we współpracy z Partnerami Uczelni. Nasz portal objął patronat medialny nad tą inicjatywą. 

 

Czeka na Was ponad 50 bardzo interesujących, bezpłatnych spotkań i lekcji online, warsztatów w specjalistycznych pracowniach i laboratoriach uczelni, w formie stacjonarnej prowadzonych przez wybitnych specjalistów – wykładowców WSIiZ. Nie zabraknie również spotkań z naszymi studentami, którzy opowiedzą, dlaczego warto studiować w WSIiZ.

Ideą projektu jest przede wszystkim popularyzacja wiedzy z dziedziny kosmetologii, chemii kosmetycznej, dietetyki, chemii żywności, dostarczenie rzetelnych informacji m.in. z zakresu: prawidłowej pielęgnacji twarzy, ciała, stóp, racjonalnego odżywiania, bezpieczeństwa żywności, tworzenia, składu i działania kosmetyków, rozwoju osobistego oraz nauka konkretnych umiejętności, np. technik komunikacji, asertywności, wystąpień publicznych, radzenia sobie ze stresem.

Wszystkie lekcje, warsztaty oraz spotkania w ramach „Akademii Zdrowia i Urody” są publikowane na stronie internetowej uczelni

Poniżej zaproszenie Rektora Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia:

 

 

KOMENTARZE
news

<Styczeń 2024>

pnwtśrczptsbnd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Newsletter