Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Pitching – Forma i Treść. Czy dobrze prezentujesz swój pomysł?
Data rozpoczęcia:
2018-04-11
Data zakończenia:
2018-04-11
Organizator:
Klaster LifeScience Kraków
Miejsce
Kraków
Link do strony

Pitching – Forma i Treść. Czy dobrze prezentujesz swój pomysł?

Umiejętność przedstawiania swoich pomysłów w sposób krótki i merytoryczny jest niezbędna w każdym biznesie. To w jaki sposób zaprezentujemy się przed inwestorem, ma duży wpływ na odbiór i szansę realizacji naszego pomysłu. Czyli CO i JAK mówić, aby wypaść jak najlepiej?

Serdecznie zapraszamy na spotkanie “Pitching – Forma i Treść. Czy dobrze prezentujesz swój pomysł?” Poznasz sposoby budowania skutecznych wystąpień przed inwestorem. Dowiesz się jakich błędów unikać w trakcie prezentacji oraz jak przygotować treść merytoryczną, aby zdobyć finansowanie i osiągnąć zamierzone cele.

Temat TREŚCI prezentacji przedstawi Roland Kozłowski (Life Science Business Consulting) a o FORMIE prezentacji opowie Michał Zalewski (dobrzepowiedziane.com).

W programie spotkania również: dyskusja panelowa z zaproszonymi Gośćmi, okazja do PITCHOWANIA oraz czas przeznaczony na networking oraz spotkania face to face. Prowadzącym spotkanie będzie Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience Kraków.

Wydarzenie to jest kolejnym z serii spotkań Life Science StartUp Scena, mających na celu umożliwianie, ułatwianie i przygotowanie do podejmowania i rozwijania nowych przedsięwzięć biznesowych (Startupów). To kolejna możliwość dotarcia do właściwych osób, budowania bazy kontaktów i nawiązywania skutecznych relacji w obszarze life science.

 

Kogo zapraszamy na nasze spotkanie?

* Startupowców (nauczysz się tworzyć swój własny pitch od podstaw. Dowiesz się, na jakie informacje zwracają uwagę inwestorzy a na jakie partnerzy biznesowi czy przedstawiciele programów inwestycyjnych. Ponadto poznasz praktyczne triki przydatne przy przygotowywaniu prezentacji).

* Inwestorów (będziesz miał szansę poznać nowe projekty i przedsięwzięcia i zadecydować w które warto inwestować).

* Prelegentów ze świata nauki i biznesu (nauczysz się jak dodać do swojej prezentacji więcej innowacyjności, aby w jeszcze lepszy i przejrzysty sposób przekazać wiedzę i zaprezentować pomysły).

 

Program spotkania:

15:45 – przywitanie, networing

16:00 – 17:00 – prezentacje Ekspertów + panel dyskusyjny

17:00 – 17:30 – czas na pitchowanie (zgłoś się, korzystaj z okazji!)

17:30 – 18:00 – networking + spotkania face to face

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy w środę, 11 kwietnia w godz. 16.00 – 18.00 do lokalu Kolanko Nr. 6 na Kazimierzu.

Spotkanie organizowane jest przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.

Newsletter