15 marca 2017 zapraszamy na konferencję: „SZPITALE I OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA”, która odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie i podczas której odpowiemy na pytanie czy skuteczne zarządzanie i modernizacja infrastruktury technicznej szpitali są w stanie zracjonalizować i ograniczyć koszty utrzymania szpitali? I jak do tego mają się monitoring wizyjny, kontrola dostępu, i mechaniczne systemy zabezpieczeń oraz technologia medyczna. Ważnym punktem konferencji będzie spotkanie z architektem SARP, ŚLOIA Panem Krzysztofem Gorgoniem, który przeprowadzi case study na temat planowanej rozbudowy szpitala przy ul. Staszica w Lublinie jako metodę modernizacji szpitala poprzez rozbudowę.
Jakie obowiązki ciążą na Dyrektorach Szpitali i Kierownikach Działów Technicznych po zmianie przepisów od 2017 r.? Podczas środowej konferencji prelegenci poruszą nie tylko kwestie właściwej eksploatacji infrastruktury technicznej i sprzętu medycznego, zasad serwisowania aparatury, bezpiecznego komfortu klimatycznego pomieszczeń, pozacenowych kryteriów oceny ofert w branży medycznej po nowelizacji Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, ale również problemów projektowych, błędów przy integracji wdrażanych rozwiązań oraz obowiązków wynikających z warunków techniczno-budowlanych oraz przepisów ochrony przeciwpożarowej przy budowie i rozbudowie obiektów szpitalnych oraz możliwości spełnienia obowiązujących wymagań w inny sposób niż określony jest w obowiązujących przepisach.
Systemy przyzywowe, sygnalizacja pożaru, kontroli i dostępu w obiektach służby zdrowia. Nowoczesne rozwiązania wentylacji i klimatyzacji oraz armatury sanitarnej do zakładów opieki zdrowotnej. Rozbudowa, jako metoda modernizacji szpitala na przykładach wybranych projektów. Ten i wiele innych tematów mających wpływ na funkcjonowanie obiektów służby zdrowia oraz ich infrastrukturę omówią Paneliści podczas 3 sesji tematycznych konferencji.
Wydarzenie adresujemy do:
*architektów i projektantów (w tym projektantów wnętrz użyteczności publicznej),
*dyrektorów szpitali i managerów placówek medycznych,
*dyrektorów i kierowników ds. technicznych i eksploatacyjnych,
*działów p.poż i bhp,
*deweloperów i konsorcjum budowlanych,
*kierowników działów utrzymania i zakupu aparatury medycznej,
*dyrektorów ds. administracyjnych i ekonomicznych,
*kierowników działów zamówień publicznych,
*przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego,
*przedstawicieli lokalnych stacji sanitarno-epidemiologicznych,
*wydziałów kontrolno-rozpoznawczych,
*instalatorów i integratorów systemów oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką sprawnego zarządzania pionem technicznym obiektów ochrony zdrowia.
Konferencji towarzyszyć będzie spotkanie z z wystawą i pokazy rozwiązań przygotowane przez Patronów Technologicznych konferencji.
Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie organizatora.
Uczestnictwo w konferencji jest BEZPŁATNE. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora REJESTRACJA ONLINE lub zarejestrować się telefonicznie pod nr +48 22 678 58 25. Zapewniamy materiały konferencyjne, przerwy kawowe, poczęstunek, dostęp do prezentacji.
Inf. DND Project
KOMENTARZE