Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Przygotuj się na wdrożenie systemu klasy LIMS! – zaproszenie na bezpłatny webinar
Przygotuj się na wdrożenie systemu klasy LIMS! – zaproszenie na bezpłatny webinar

Pragniemy zaprosić Państwa na bezpłatny webinar pt.: Czy jesteś gotowy na wdrożenie systemu LIMS? 18 sierpnia (wtorek) o godz. 15.00. Nasza prezenterka Kamila Sitkiewicz przedstawi charakterystykę systemów klasy LIMS, podpowie, kiedy wybrać system, a kiedy aplikację. Ponadto przybliży Państwu, w jaki sposób należy przygotować się do wdrożenia systemu LIMS w organizacji, jak napisać dokument Specyfikacji Wymagań Użytkownika, a także, na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy.

 

Podczas webinaru opowiemy Państwu, dlaczego systemy klasy LIMS znajdują zastosowanie w laboratoriach kontroli jakości różnych branż oraz w jaki sposób mogą zostać wykorzystane przy nadzorze nad danymi, a także pełnić funkcję systemów do raportowania. 

Mamy świadomość, że przygotowanie się do wdrożenia systemu klasy LIMS w przedsiębiorstwie stanowi duże wyzwanie, dlatego też przedstawimy dobre praktyki, które pomogą Państwu przygotować się do tego procesu. Podzielimy się również naszymi doświadczeniami dotyczącymi przygotowania do projektu wdrożeniowego. Podpowiemy, kiedy i w jaki sposób zorganizować Zespół Projektowy, a także opowiemy o najczęściej powtarzających się nieporozumieniach na linii Inwestor – Dostawca. 

Zapraszamy do zapisów na webinar pod tym linkiem. Aby dowiedzieć się więcej o systemach klasy LIMS, zapraszamy do kontaktu z nami, a także na naszą stronę internetową.

Źródła

Fot. https://pixabay.com/pl/photos/domowe-biuro-pracownik%c3%b3w-pomy%c5%9bl-2838944/

KOMENTARZE
Newsletter