Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Pierwsza edycja wirtualnych Targów BIO-EUROPE już wkrótce! Dołącz do NAS!
Pierwsza edycja wirtualnych Targów BIO-EUROPE już wkrótce! Dołącz do NAS!

Już w październiku rusza pierwsza edycja targów BIO-EUROPE w formule wirtualnej. Przygotowujemy specjalny program promocji polskiej branży biotechnologicznej, który będzie towarzyszył wydarzeniu. Pomóż nam godnie zaprezentować branżę, jej silne strony i wyjątkowe produkty! Zapraszamy do współpracy przy realizowaniu programu promocji polskich marek podczas wirtualnych targów BIO-EUROPE.

 

 

Ministerstwo Rozwoju planuje szeroko zakrojoną, intensywną kampanię, której beneficjentami będą polskie firmy i ich produkty. Nasze działania będą skuteczne, jeśli pokażemy pełne możliwości polskiego rynku, jego wielkość, jakość, profesjonalizm i skuteczność, dlatego liczymy na Państwa udział. Wspólnie pokażemy siłę polskich marek biotechnologicznych i potencjał tego sektora.

Cele projektu:

* promocja polskich przedsiębiorców z branży biotechnologicznej,

* zwiększenie widoczności polskich marek na arenie międzynarodowej,

* poszerzenie kontaktów biznesowych z kupcami oraz kontrahentami.

Polska strefa #PolishBiotech

Udział w targach pod szyldem #PolishBiotech ma pokazać siłę, atrakcyjność oraz kompleksowość polskiej branży biotechnologicznej. Wystawcy otrzymają również dodatkowe możliwości dotarcia z przekazem do odwiedzających. Zostaną zorganizowane wydarzenia towarzyszące, tj. webinary oraz spotkania z ekspertami branżowymi. Głównymi elementami zrzeszającymi i promującymi polskich przedsiębiorców będą: Profil Wystawcy #PolishBiotech oraz rozbudowany wirtualny katalog.

Promujmy polskie marki oraz Polskę jako ważny rynek w globalnej gospodarce!

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w szczególnym wydarzeniu, jakim jest konferencja online podczas wydarzenia BIO-EUROPE DIGITAL 2020. Jest to dla Państwa niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swojej marki podczas wydarzenia online na platformie polishbiotech.pl oraz prezentacji na profilu #PolishBiotech bezpośrednio na stronie organizatora targów BIO-Europe Digital w czasie trwania wydarzenia.

Dzień informacyjny: 16 października 2020 r., godzina 12:00 – online na stronie polishbiotech.pl 

Nagrania prezentacji i webinarów odbywają się w terminie 22-23. października 2020 r. w studio Warszawie w godzinach 09:00-21:00.

Co zyskuje każda z firm decydująca się na udział w nagraniach i przyjazd do naszego studio?

* możliwość prezentacji firmy przez przedstawiciela marki (prezentacja do 30 minut przedstawiana w języku angielskim, możliwość prezentacji produktów, oferty firmy),

* możliwość dotarcia ze swoją marką do międzynarodowych kontrahentów pod wspólnym szyldem #PolishBiotech

Oferujemy Państwu również pełne wsparcie w zakresie przygotowania się do wydarzenia: wsparcie techniczne oraz wsparcie profesjonalnego prezentera. Na miejscu będzie do Państwa dyspozycji również reżyser wydarzenia oraz cały zespół organizujący konferencję.

Najważniejszym elementem promującym polską branżę biotechnologiczną będzie cyfrowy katalog polskich wystawców. Narzędzie to zostanie rozbudowane względem katalogu proponowanego przez Organizatora BIO-EUROPE i zrzeszać będzie jedynie rodzimych przedsiębiorców. Każda firma zyska możliwość opisania swojej działalności poprzez wybieranie pasujących określeń spośród bogatego zbioru dostępnych kategorii. Katalog dostępny będzie w angielskiej wersji językowej, dzięki temu potencjalni kontrahenci zainteresowani współpracą z Polską będą mieli ułatwiony dostęp do interesujących ich sektorów, co zachęci do nawiązania kontaktów i pokaże siłę oraz profesjonalizm krajowych przedsiębiorstw.

Deklaracje chęci udziału przyjmujemy do 20 października do godziny 12:00 pod adresem mailowym zgloszenia@polishbiotech.pl – liczba miejsc ograniczona. Rejestracja w wirtualnym katalogu produktów jest bezpłatna.

KOMENTARZE
Newsletter