Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
CEBioForum w Nowym Jorku już za kilka dni!
CEBioForum jest imprezą, która na dobre zakorzeniła się już na polskim rynku LifeScience, bowiem jej początki sięgają 2000 r. Organizatorzy przyzwyczaili nas, że ostatnie edycje miały miejsce w Łodzi, ale czy nowym zwyczajem stanie się także przenoszenie wydarzenia za ocean i organizacja go naprzemiennie w Polsce i Stanach? Pierwszy krok w tym kierunku zostanie poczyniony już 16 listopada br., kiedy to odbędzie się pionierska odsłona konferencji w Nowym Jorku. Prof. Tadeusz Pietrucha, pomysłodawca eventu, rozpoczął tym samym nowatorską misję tworzenia strategicznego mostu technologicznego między Polską a USA.

 

Rozszerzenie działalności ma służyć przede wszystkim stworzeniu nowych możliwości biznesowych dla polskich i amerykańskich przedsiębiorców, wypracowaniu optymalnego modelu biznesowego dla tej współpracy, a także osiągnięciu obustronnych korzyści ekonomicznych – Polacy chcą skorzystać z biznesowego know-how i dostępu do globalnego rynku swoich partnerów, zaś Amerykanie mogą z nadzieją patrzeć na nasze możliwości kadrowe i infrastrukturalne. Nowojorską edycją imprezy z pewnością będą zainteresowani inwestorzy, naukowcy oraz przedstawiciele firm biotechnologicznych, którzy rozważają nowe kooperacje biznesowe z polskimi partnerami w innowacyjnym sektorze LifeScience.

– Napiszmy historię, w której współpracują polscy i amerykańscy gracze na rynku medycznym i farmaceutycznym razem w obszarze biotechnologii i robią różnicę w globalnym biobiznesie – zachęca do udziału organizator konferencji, firma Bio-Tech Consulting. Dodatkowo kusi uczestników spotkania specjalnym upominkiem – swoją autorską pozycją pt. „Growing Polish Biobusiness. Guide to Biotech, Pharma & Medical Devices Companies. 2018”. W organizacji eventu pomaga także zespół 8B Team, we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, a także organizacją Innovate Poland z siedzibą w Bostonie. Patronat medialny nad imprezą objął tradycyjnie portal Biotechnologia.pl. Więcej informacji na naszej stronie oraz na stronie wydarzenia.

KOMENTARZE
news

<Październik 2023>

pnwtśrczptsbnd
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Newsletter