Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Bio-Tech Live #19 – Jakie informacje o zdrowiu zwierząt daje ich sierść?
Bio-Tech Live #19 – Jakie informacje o zdrowiu zwierząt daje ich sierść?

W nowym odcinku programu Bio-Tech Live Marcin Maciąg, prezes i współtwórca firmy Pets Diag, wyjaśnia, w jaki sposób bezboleśnie i bezinwazyjnie można zadbać o zdrowie naszych pupili, zapisać je na teleporadę weterynaryjną, a także zbadać kluczowe dla ich kompletnej diety wartości pierwiastków jedynie za pomocą ich sierści czy włosia. Z naszym gościem podejmuję zarówno tematy badawcze, przybliżając specyfikę badań EHAA (Elemental Hair Analysis for Animals), jak i biznesowe, zapowiadając zbliżającą się emisję crowdfundingową spółki.

 

Zachęcam do oglądania nie tylko właścicieli bądź hodowców psów i koni, ale również osoby ze smykałką inwestora i wszystkich zainteresowanych nowinkami w weterynarii.

 

Aktualizacja: Od 15 lutego br. na pokład firmy, dbającej o prawidłową dietę i zdrowie naszych czworonożnych przyjaciół, mogą wejść nowi akcjonariusze. Spółka rozpoczęła w tym dniu oficjalną emisję akcji serii B o łącznej wartości 999 tys. zł, co będzie stanowić 9,37 proc. wszystkich akcji Pets Diag S.A. Cena emisyjna wynosi 6,08 zł za akcję. Szczegółowe warunki oferty zostały zaprezentowane na stronie Beesfund

Źródła

Fot. https://pixabay.com/pl/photos/ko%C5%84-brown-g%C5%82owa-br%C4%85zowy-ko%C5%84-uzda-1201143/

KOMENTARZE
Newsletter