Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
12 bezpłatnych porad pozwalających utrzymać dokładność wzorców masy
12 bezpłatnych porad pozwalających utrzymać dokładność wzorców masy
Sposób postępowania z wzorcami masy w istotny sposób rzutuje na ich dokładność. METTLER TOLEDO prezentuje nowy przewodnik zatytułowany „Prawidłowe postępowanie z wzorcami masy: 12 praktycznych porad.”

 

W przewodniku znaleźć można szczegółowy opis postępowania, które pomoże chronić dokładność wzorców masy. Opisano również działania, których należy unikać, aby utrzymać precyzję wzorców masy.
Wzorce masy są niezbędne podczas sprawdzania i wzorcowania wag – i trzeba obsługiwać je ręcznie. Tłuszcz ze skóry, bród i zmienna temperatura otoczenia to czynniki mogące mieć niekorzystny wpływ na dokładność wzorców masy. Jeśli kwestie te pozostają nierozstrzygnięte, operatorzy mogą wykonywać sprawdzenia przy pomocy niedokładnych wzorców masy, czego konsekwencją mogą być błędy ważenia oraz koszty związane z ponownym przetwarzaniem, utylizacją odpadów i koniecznością wycofania produktów z rynku.

Na szczęście, 12 prostych i praktycznych porad, w tym wybór właściwych technik przechowywania, pomoże skutecznie chronić wzorce masy przez cały okres ich użytkowania i utrzymać ich dokładność na niezmiennym poziomie.

Pobierz przewodnik „Prawidłowa obsługa wzorców masy – 12 praktycznych porad”

 

METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem precyzyjnych instrumentów pomiarowych i dostawcą usług. Firma jest największym na świecie producentem i dostawcą wag dla laboratoriów, przemysłu i handlu detalicznego żywności.

METTLER TOLEDO jest jednym z trzech wiodących dostawców różnych uzupełniających technologii pomiarowych i wiodącym dostawcą automatycznych systemów wspierających prowadzenie badań i wspomagających procesy produkcji leków I związków chemicznych w przemyśle farmaceutycznym i chemicznym. Firma jest ponadto największym na świecie producentem i dostawcą systemów detekcji metalu i innych systemów kontroli przeznaczonych do monitorowania przebiegu procesów produkcji i pakowania. Firma jest również wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu kontroli procesów przemysłowych. Szczegółowe informacje o METTLER TOLEDO można znaleźć na stronie internetowej www.mt.com.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Polska@mt.com

KOMENTARZE
Newsletter