Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Precyzyjny druk niezawodnych etykiet do identyfikacji każdego rodzaju próbek w laboratorium
Precyzyjny druk niezawodnych etykiet do identyfikacji każdego rodzaju próbek w laboratorium
Mniej strat na próbkach dzięki identyfikacji każdej z nich w laboratorium za pomocą profesjonalnych etykiet laboratoryjnych firmy Brady. Te etykiety wyróżnia to, co Ciebie – dokładność, niezawodność i efektywność. Oprócz tego etykiety Brady można łatwo zaprojektować i wydrukować w laboratorium, a dodatkowo dobrze przylegają one do próbek i zachowują czytelność przez cały czas ich obróbki i przechowywania.

 

 

Niezawodne etykiety do każdej próbki

Dostępny jest szeroki zakres wyspecjalizowanych etykiet do każdego zastosowania w laboratorium. Chcesz zidentyfikować probówki  i przechowywać je w temperaturze –196°C? Naszym etykietom zimno nie przeszkadza! Potrzebujesz niezawodnej identyfikacji szkiełek w procesie barwienia? Proszę bardzo! Etykiety, które nie odpadają od słomek, kolb, fiolek i innych artykułów szklanych? Mamy je wszystkie! Etykiety firmy Brady są precyzyjne, niezawodne i wydajne.

 

Zawsze pod ręką

Po wydrukowaniu na mobilnej lub stacjonarnej drukarce Brady etykiety do próbek nie pozostawiają smug ani nie plamią po wystawieniu ich na typowe środki chemiczne stosowane w laboratorium. Dzięki niezwykle czytelnemu drukowi wysokiej jakości nie będziesz już tracić czasu na odszyfrowywanie nieczytelnego pisma odręcznego. Dzięki błyskawicznemu projektowaniu etykiet za pomocą polskojęzycznych aplikacji dostępnych na bezpłatnej platformie Brady Workstation na niewielkich rozmiarów drukarkach Brady można drukować w laboratorium czytelne i precyzyjne etykiety do każdego pojemnika na próbki, które nie odpadają przez cały okres ich obróbki.

Sortowanie próbek wg kolorów  - drukarka BradyJet J2000
Im więcej próbek musi przerobić laboratorium, tym bardziej czasochłonne jest dotarcie do tej konkretnej próbki. Aby uporać się z tym problemem firma Brady Corporation proponuje oznaczanie próbek kolorami i służącą do tego kolorową drukarkę etykiet BradyJet J2000, która dodatkowo zapewnia utrzymanie poziomu produktywności i skraca czas poszukiwania próbek.

Nowa, kolorowa drukarka etykiet BradyJet J2000 wykonuje zadruk w dowolnym kolorze na niezawodnych etykietach do próbek laboratoryjnych. Po ustaleniu klucza kolorystycznego pracownicy laboratorium będą w stanie od razu rozpoznać daną kategorię próbek. Użytkownicy drukarki mogą wybierać spośród ponad 16 mln kolorów, zmieniając kolor w zależności od dnia, zastosowania, rodzaju przechowywania lub statusu pilności, w zależności od konkretnych potrzeb laboratorium. Oprócz możliwości druku w kolorze drukarka BradyJet J2000 oferuje także fotograficzną jakość wydruku na poziomie 4800 dpi, co pozwala dodać do etykiet dane lub kody kreskowe, które standardowy skaner z łatwością odczyta."

Drukarka BradyJet J2000 drukuje na niezawodnych etykietach Brady do próbek laboratoryjnych, których wymiary i kształty odpowiadają większości pojemników na próbki, takich jak probówki, eppendorfy,  fiolki, pojemniki kriogeniczne, tacki, płytki i inne artykuły szklane. Te etykiety nie odpadają i zachowują czytelność jeżeli zostały wydrukowane na drukarce Brady, nawet jeżeli są przechowywane w ciekłym azocie i w zamrażarce, albo wkładane do kąpieli wodnej czy autoklawowane. Etykiety Brady do próbek laboratoryjnych są również odporne na powszechnie stosowane chemikalia laboratoryjne, takie jak aceton, etanol, toluen, ksylen, czy izopropanol.

Dzięki małym wymiarom 26,4 × 38,9 cm drukarka BradyJet J2000 nie zajmuje wiele miejsca oraz jest bardzo praktyczna i prosta w obsłudze.. Rolki z etykietami osadzone są na sprężynkach, dzięki czemu łatwo je wymienić, a operacja trwa nie więcej niż 20 sekund, po czym drukarka automatycznie konfiguruje etykietę, a drukarka jest błyskawicznie gotowa do pracy. Dzięki prędkości drukowania do 101,6 mm/s można szybko wydrukować większe etykiety na próbki zgodnie z zastosowanym kluczem.

Zobacz drukarkę BradyJet J2000 w akcji!

Nowa, obsługiwana przez smartfona drukarka BradyPrinter M611

Nowa drukarka mobilna BradyPrinter M611 otwiera nowy etap ewolucji rozwiązań na potrzeby identyfikacji. Teraz nawet najbardziej skomplikowane etykiety można sprawnie projektować w terenie korzystając wyłącznie ze smartfona i darmowej aplikacji Etykiety ekspresowe Brady Corporation, a następnie drukować na drukarce BradyPrinter M611 korzystając z niezawodnych materiałach etykietowych klasy przemysłowej.

Dzięki zainstalowaniu na dowolnym smartfonie aplikacji Etykiety ekspresowe firmy Brady użytkownicy mogą projektować nawet najbardziej skomplikowane etykiety z kodami 1D, 2D i kodami kreskowymi czy etykiety seryjne korzystając z obszernej biblioteki obrazów i możliwości wstawienia tekstu, sygnatury czasu, a nawet danych z chmury. Aplikacja Etykiety ekspresowe oferuje najbardziej kompleksowe opcje projektowania etykiet i możliwość obsługi z dowolnego smartfona, a także posiada kreator projektowania, co pozwala szybko przygotować konkretne etykiety.

Przetestuj Brady Workstation!

 

BRADY Polska

T: 800 080 178

central_europe@bradycorp.com

www.brady.pl

 

KOMENTARZE
news

<Sierpień 2020>

pnwtśrczptsbnd
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
4
5
6
Newsletter