Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Pokaż się w mediach! Healthcare & Life PR. Praktyczne wskazówki, jak współpracować z mediami”. Bezpłatny ebook dla branży healthcare od Rolinger PR
Branża medyczna rządzi się swoimi prawami: zakaz reklamy świadczeń zdrowotnych, większe zagrożenie wystąpienia sytuacji kryzysowej, trudność we wdrożeniu innowacyjnych projektów na rynek. Jak stać się wiarygodnym partnerem dla pacjentów i pomagać im w podjęciu decyzji dotyczącej ich zdrowia? M.in. poprzez edukację, a w tym pomogą działania PR i budowanie relacji z mediami.

 

 

Ebook „Pokaż się w mediach! Healthcare & Life PR” jest pigułką wiedzy na temat budowania relacji z mediami w branży medycznej. W publikacji znalazły się praktyczne wskazówki, jak w kilku krokach przygotować się do współpracy z dziennikarzami.

– Umiejętne informowanie o swoich produktach lub usługach medycznych jest niezwykle ważne, szczególnie dzisiaj. Obecnie pacjenci aktywnie szukają wiedzy, czytają artykuły, sięgają po badania naukowe. Niejednokrotnie przy tym błądzą i powielają mity wyczytane w Internecie. Warto sobie odpowiedzieć na pytanie: czyim zadaniem jest wyprowadzanie pacjentów z błędów i edukowanie na temat zdrowia? Działania PR mogą być niezwykle skuteczne. – wyjaśnia Danuta Rolinger-Bednarska, założycielka Rolinger PR.

 

Co znalazło się w ebooku?

W publikacji można się dowiedzieć jaka wartość płynie z efektywnej współpracy z mediami, dlaczego warto prowadzić działania PR oraz jak samodzielnie nawiązać kontakt z dziennikarzami. Jest to praktyczny poradnik, w którym przedstawione zostały podstawowe narzędzia do współpracy z mediami: informacja prasowa i konferencja prasowa.

Jak opracować informację prasową, aby odpowiadała na potrzeby dziennikarzy? Kiedy warto zorganizować konferencję prasową, a kiedy jest to strata czasu i budżetu? Jak udzielać wywiadu, żeby potem nie żałować? To wszystko znajduje się w publikacji.

Dodatkowo wypowiadają się eksperci, którzy od lat pracują w branży healthcare oraz dziennikarze z takich tytułów jak: "Newsweek Zdrowie", "Wysokie obcasy" czy poradnikzdrowie.pl.

 

Nie tylko dla branży healthcare…

Tak naprawdę w publikacji każdy znajdzie przydatne informacji, które może wdrożyć do samodzielnego prowadzenia działań PR.

Jednak przede wszystkim ebook powstała z myślą o przedsiębiorcach, ekspertach i naukowcach, którzy chcą rozwijać swoją działalność, budować rozpoznawalną markę osobistą lub placówki medycznej, instytucji naukowej lub innego podmiotu, rozumieją jak ważne jest budowanie relacji z otoczeniem oraz edukacja w zakresie zdrowia.

Ebook „Pokaż się w mediach! Healthcare & Life PR” można pobrać ze strony.

KOMENTARZE
news

<Czerwiec 2024>

pnwtśrczptsbnd
30
31
2
3
4
8
9
10
12
14
15
16
19
PCI Days
2024-06-19 do 2024-06-20
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
Newsletter