Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Jak rozwija się obszar mHealth w Polsce? Trwają zapisy do MEDmeetsTECH#12
Jak rozwija się obszar mHealth w Polsce? Trwają zapisy do MEDmeetsTECH#12

9 grudnia br. w Warszawie już po raz dwunasty odbędzie się konferencja MEDmeetsTECH. Uczestnicy jesiennej odsłony wydarzenia będą dyskutować m.in. o kierunkach rozwoju obszaru mHealth, nowych technologiach w telepsychiatrii czy budowaniu nowoczesnych strategii komunikacji w branży farmaceutycznej. Na ten dzień zaplanowano również debatę nt. zasad finansowania medycznych start-upów oraz budowania zespołu w branży medtech.

 

 

MEDmeetsTECH to wydarzenie łączące świat medycyny, start-upów i biznesu. Tym razem odbędzie się ono w formule hybrydowej – zarówno stacjonarnie, jak i online. Hasłem przewodnim spotkania będzie obszar mHealth. Zgodnie z założeniami przyjętymi przez organizatorów, konferencja zostanie podzielona na cztery sesje tematyczne. Spotkanie rozpocznie sesja dotycząca trendów, w trakcie której prelegenci omówią zagadnienia związane z przyszłością branży medtech, mocno akcentując przy tym obszar mHealth. – Dużo uwagi poświęcimy rozwiązaniom i nowym technologiom w obszarze psychiatrii. We wszystkich prezentacjach nie zabraknie licznych przykładów dobrych praktyk rynkowych – podkreśla Janusz Kowalski, organizator wydarzenia.

Ważnym punktem konferencji będzie sesja, do której zaproszeni zostali przedstawiciele branży farmaceutycznej. – Zaprosiliśmy osoby odpowiedzialne za opracowanie i wdrożenie innowacji w przedsiębiorstwach. Nasi eksperci przedstawią szereg rozwiązań podnoszących komfort zdrowotny wielu pacjentów – dodaje Janusz Kowalski. Na ten dzień zaplanowano również debatę poświęconą trendom i finansowaniu start-upów, jak również budowaniu zespołu w branży medtech. Konferencję zakończą prezentacje najciekawszych start-upów. Jesienna odsłona konferencji MEDmeetsTECH będzie doskonałą okazją – dla start-upów z obszaru medtech, wynalazców, przedstawicieli świata medycznego, inwestorów, liderów biznesu, reprezentantów instytucji publicznych i prywatnych oraz studentów – aby uczyć się od siebie nawzajem inteligentnego podejścia do technologii w opiece zdrowotnej.

KOMENTARZE
Newsletter