Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Bogaty i interesujący program edukacyjno-naukowy podczas LABS EXPO 2024!
Redakcja portalu, 24.01.2024 , Tagi: targi, labs expo
Bogaty i interesujący program edukacyjno-naukowy podczas LABS EXPO 2024!

Już wkrótce, w dniach 19-20 marca 2024 r., odbędzie się druga edycja Targów Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPO, najważniejszego wydarzenia w branży laboratoryjnej w Polsce. Targi będą miały miejsce w Poznaniu i zgromadzą osoby decyzyjne oraz profesjonalistów pracujących w różnego rodzaju laboratoriach, działach kontroli jakości, działach R&D, uczelniach wyższych i placówkach naukowo-badawczych. 

 

 

W targach udział wezmą czołowe polskie i zagraniczne firmy, które zaprezentują sprzęt i najnowocześniejsze rozwiązania dla laboratoriów medycznych, przemysłowych, analitycznych, biologicznych, spożywczych, farmaceutycznych, środowiskowych, kosmetycznych i innych. Celem tego unikalnego wydarzenia jest stworzenie doskonałej platformy do nawiązywania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz edukacji.

W trakcie dwudniowego wydarzenia zwiedzający będą mieli możliwość wzięcia udziału w licznych konferencjach i warsztatach praktycznych, przygotowanych przez ekspertów z branży. W programie targów m.in.:

• Konferencja Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu „Jakość żywności – od producenta do konsumenta”;

• Warsztaty „Procedury higieny i ubierania personelu w cleanroom oraz kwalifikacja procesu ubierania zgodnie z GMP”;

• Konferencja naukowo-szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej Oddziału w Poznaniu „Nowotwory – narastające wyzwanie medycyny laboratoryjnej”,

• Seminarium „Czy laboratorium może być eko?” – portalu laboratoryjnie.pl

• XVI Konferencja z serii Chemia w służbie kosmetyki – „Produkty kosmetyczne przyszłości – nowości, trendy”;

• prezentacje Wystawców m.in. „Finding the right glove in just four steps”.

Targi LABS EXPO otrzymały Patronat Honorowy prezesa Polskiej Akademii Nauk, prezydenta miasta Poznań, rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, komendanta Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego.

Druga edycja Targów Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPO już w marcu 2024 r. Bedzie to doskonałe miejsce do promocji firmy i marki wśród profesjonalnej publiczności, a także zdobycia informacji zwrotnej od klientów, zaznaczenia swojej pozycji na rynku oraz możliwość znalezienia partnerów do współpracy i okazja do zbudowania sieci kontaktów.

Źródła

Fot. LABS EXPO

KOMENTARZE
Newsletter