Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Weź udział w Beauty Innovations 2017 i umów się na spotkanie biznesowe z wybraną osobą z branży
Weź udział w Beauty Innovations 2017 i umów się na spotkanie biznesowe z wybraną osobą z br
Już niedługo Beauty Innovations 2017 – jedna z najważniejszych imprez branżowych w Polsce. Poza merytorycznymi wykładami i części targową, ważnym punktem konferencji jest networking. Dzięki specjalnej platformie uczestnicy mają możliwość umawiania się na indywidualne spotkania biznesowe, prowadzone w komfortowych warunkach, z potencjalnymi kontrahentami i najlepszymi specjalistami branży kosmetycznej.

 

 

Networking to sposób aktywnego uczestnictwa w Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej. Polega na wcześniejszym zaplanowaniu indywidualnych spotkań biznesowych, które odbywać się będą równolegle do seminariów, w wyznaczonych do tego specjalnych miejscach.

Celem tych spotkań jest umożliwienie kontaktów biznesowych, na przykład dostawcom surowców i usług oraz ich odbiorcom, działającym w przemyśle kosmetycznym. Żadna inna forma komunikacji nie jest w stanie zastąpić bezpośredniej rozmowy. Networking organizowany podczas Beauty Innovations jest wiodąca formą nawiązywania relacji biznesowych na podobnych zagranicznych targach i konferencjach.

 

Jak umówić się na spotkanie?

Spotkania będzie można planować poprzez platformę B2B połączoną z profilem uczestnika, do której hasło ustala się podczas rejestracji na konferencję, a loginem jest podany adres mailowy.

Po zalogowaniu do panelu, po lewej stronie znajdować się będzie specjalna strefa B2B Area z trzema oddzielnymi zakładkami:

My Schedule – zawierająca harmonogram umówionych już spotkań i dyspozycję na dany dzień.

Book a meeting – umożliwiająca umawianie spotkań. W tym miejscu dostępna jest pełna lista uczestników konferencji. Wchodząc tutaj, będzie można wyszukać odpowiednią osobę i zaprosić ją na spotkanie biznesowe.
Meeting requests – zawierająca listę wszystkich wysłanych i otrzymanych zaproszeń oraz rozpoczętych konwersacji.

 

  • Platforma networkingowa zostanie włączona na 2 tygodnie przed rozpoczęciem Beauty Innovations. Wtedy każdy uczestnik będzie miał wgląd do pełnej listy osób biorących udział w tym wydarzeniu.
  • Każdy uczestnik może umówić się na dowolną liczbę spotkań.
  • Każde spotkanie może trwać do 20 minut.

 

W zeszłym roku odbyło się 86 spotkań biznesowych w ramach platformy networkingowej (nie wliczamy tych nieoficjalnych, „kuluarowych”). W tym roku prawdopodobnie będzie ich jeszcze więcej!

Tegoroczna edycja odbędzie się 23 maja, w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi.
Koszt uczestnictwa to 600 zł netto/os. (rejestracja).

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

 

 

 

KOMENTARZE
Newsletter