Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Trend Safari – pierwsza marketingowa konferencja zorganizowana przez PZPK za nami!
21 maja w Warszawie odbyła się konferencja zorganizowana przez Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego – Trend Safari. Kosmetyki, komunikacja, reklama. Tym razem wydarzenie to miało charakter istnie marketingowy – w gronie prelegentów znaleźli się sami fachowcy od reklamy, a słuchali ich przedstawiciele działów marketingu, brand managerowie, ludzie na co dzień zajmujący się reklama w sektorze kosmetycznym.

 

 

Skąd pomysł na takie wydarzenie? To proste! To właśnie w działach marketingu powstają deklaracje marketingowe, które kształtują współczesnego konsumenta.

Wydarzenie miało na celu m.in. odpowiedzenie na kilka ważnych pytań:

  • Jak komunikować i budować markę wśród pokolenia connect – stale podłączonych do sieci?
  • Jak konsumenci kształtują przyszłość rynku kosmetycznego?
  •  Jak powstają mity konsumenckie i kto je tworzy?
  • Jak trendy rynkowe kształtują sektor kosmetyczny?
  • Jak etycznie budować komunikację produktu

Na te wszystkie pytania odpowiadali: Marta Marczak (PwC Polska), Magdalena Piwkowska (ACNielsen Polska), Marta Krawczyk (Mintel Group), Karolina Zaleśna (Media Impact), Dorota Peretatkowicz (IQS), Marcin Napiórkowski (Uniwersytet Warszawski, autor bloga Mitologia Współczesna), Blanka Chmurzyńska-Brown i Ewa Starzyk (Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego).

– Zaprosiliśmy do udziału w tym wydarzeniu ludzi i firmy, którzy o komunikacji wiedzą wszystko – znają trendy rynku i potrzeby współczesnego konsumenta oraz wiedzą, jak do niego dotrzeć – mówiła podczas otwarcia Blanka Chmurzyńska-Brown, Dyrektor Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego.

Oczywiście jak przystało na Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, podczas takiego wydarzenia nie mogło również zabraknąć części praktycznej – warsztatów z wdrożenia dobrych praktyk do komunikacji marketingowej, prowadzonych przez Justynę Żerańską (PZPK).

Była to już 11. konferencja zorganizowana przez Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego i kolejny sukces na koncie organizacji. Czekamy na więcej!

KOMENTARZE
news

<Wrzesień 2023>

pnwtśrczptsbnd
30
1
2
3
5
7
8
9
10
11
13
V Kongres BIO
2023-09-13 do 2023-09-16
14
15
16
17
18
21
22
23
24
29
Małopolska Noc Naukowców
2023-09-29 do 2023-09-29
30
1
Newsletter