Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Ruszyły zapisy na konferencję dla branży kosmetycznej w Krakowie!
Ruszyły zapisy na konferencję dla branży kosmetycznej w Krakowie!
To kolejny raz, kiedy Jagiellońskie Centrum Innowacji i portal Biotechnologia.pl łączą siły i organizują wydarzenie na najwyższym poziomie. W dniu 29 listopada w Krakowie odbędzie się konferencja dedykowana branży kosmetycznej.

Konferencja Badania i produkcja kosmetyków – innowacyjne metody badawcze, naturalne receptury, skuteczna sprzedaż ma na celu zapoznanie uczestników z najnowszymi metodami badawczymi stosowanymi w produkcji kosmetyków, trendami z zakresu recepturowania, a także aspektami związanymi z wprowadzaniem kosmetyków na rynek i zmieniającymi się przepisami prawa.

– W roli organizatora konferencji we współpracy z portalem Biotechnologia.pl występujemy po raz drugi. Nasza pierwsza, wspólna konferencja z 2016 r. cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i zebrała szereg pozytywnych opinii. Tym razem, program konferencji koncentrujemy wyłącznie na branży kosmetycznej, ponieważ to właśnie w tym obszarze mocno rozwijaliśmy ostatnio nasze usługi – mówi Aleksandra Piotrowska, Dyrektor ds. Promocji i Marketingu w Jagiellońskim Centrum Innowacji

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane m.in. innowacyjne metody badawcze z obszaru diagnostyki mikrobiologicznej oraz spektroskopii ramanowskiej, omawiane będą zagadnienia legislacyjne, a także aspekty dotyczące wprowadzania produktów kosmetycznych do sieci handlowych. Dodatkowo, uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznać się z ofertą, należącej do JCI, linii do produkcji kontraktowej oraz wziąć udział w warsztatach dotyczących zastosowania spektroskopii ramanowskiej do określenia głębokości wnikania substancji poprzez warstwy skóry.

Konferencja ma również na celu przedstawienie przedsiębiorcom możliwości współpracy z instytucjami otoczenia biznesu, które dzięki bogatej ofercie oraz nowoczesnej infrastrukturze wspierają firmy w prowadzeniu działalności badawczo-rozwojowej.

 

Koszt udziału w konferencji wynosi 250 zł netto/os.

W przypadku rejestracji do 15.10.2018 r. opłata wynosi 220 zł netto/os.

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biz.pl

 

 

 

KOMENTARZE
Newsletter