Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Zapraszamy na konferencję skierowaną do branży farmaceutycznej i kosmetycznej
W dniu 30 listopada w Krakowie odbędzie się konferencja pod hasłem przewodnim: „Nowoczesne metody badawcze dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej jako odpowiedź na aktualne wyzwania”. Jest to pierwsze takie wydarzenie organizowane przez portal Biotechnologia.pl, Jagiellońskie Centrum Innowacji (JCI) i Krajowy Naukowy Ośrodek Wiodący (KNOW). Skierowane jest do szeroko pojętej branży kosmetycznej i farmaceutycznej - pracowników działów badawczo-rozwojowych, osób realizujących projekty badawcze i poszukujących nowych rozwiązań technologicznych.

 

Jednym z kluczowych elementów determinujących rozwój gospodarczy jest promowanie postaw innowacyjnych i korzystanie przez przedsiębiorców z nowoczesnych technologii. Konferencja jest okazją do zapoznania uczestników z najnowszymi metodami badawczymi stosowanymi w rozwoju leków i produktów kosmetycznych, w szczególności opartymi o badania proteomiczne i techniki spektroskopowe. Ponadto jest okazją na prezentację przedsiębiorcom możliwości współpracy z instytucjami otoczenia biznesu, które dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze wspierają firmy w prowadzeniu działalności badawczo-rozwojowej.

Cel konferencji:

  • Prezentacja najnowszych trendów i możliwości w zakresie wykorzystania innowacyjnych technologii i metod badawczych w procesie projektowania i rozwoju leków, suplementów diety i kosmetyków.

  • Prezentacja wybranych rozwiązań z obszaru biologii molekularnej oraz spektroskopii, jako narzędzi do wzmocnienia potencjału innowacyjnego projektów B+R.

  • Przedstawienie korzyści wynikających ze współpracy przedsiębiorców prowadzących działalność innowacyjną z instytucjami otoczenia biznesu.

Uczestnicy konferencji, poza licznymi wykładami, będą mogli również wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży. Będzie to również doskonała okazja do bliższego zapoznania się z działalnością Life Science Parku.

Zachęcamy do rejestracji: http://www.konferencja.biz.pl/

Koszt uczestnictwa: 100 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.


Konferencja odbędzie się 30 listopada w Life Science Parku, przy ulicy Borzyńskiego 14 w Krakowie.

Organizatorzy: Biotechnologia.pl, Jagiellońskie Centrum Innowacji (JCI), Krajowy Naukowy Ośrodek Wiodący (KNOW).

 

 

 

 

KOMENTARZE
Newsletter