Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Recepturowanie kosmetyków i proces ich wdrożenia – zapowiedź książki Katarzyny Uzdrowskiej
Recepturowanie kosmetyków i proces ich wdrożenia – zapowiedź książki Katarzyny Uzdrowskiej

Recepturowanie kosmetyków i proces ich wdrożenia to kompendium praktycznej i teoretycznej wiedzy w zakresie projektowania receptur nowych kosmetyków oraz wdrażania ich na rynek europejski. Publikacja służy również rozstrzyganiu wszelkich niejasności dotyczących oznakowania produktów kosmetycznych, a tym samym – właściwego czytania treści ich etykiet, kryteriów certyfikacji kosmetyków naturalnych i wegańskich oraz faktów i mitów na temat testów kosmetyków na zwierzętach. Jest to zbiór fundamentalnej wiedzy dotyczącej formułowania receptur nowych kosmetyków, stanowiący wartość dydaktyczną zwłaszcza dla początkujących technologów. Nadrzędnym celem książki jest propagowanie rzetelnych informacji o recepturowaniu i wdrażaniu na rynek kosmetyków.

Publikacja skierowana jest głównie do studentów kierunków związanych z chemią kosmetyczną, technologią produkcji kosmetyków oraz kosmetologią, profesjonalistów z branży kosmetycznej chcących pogłębić swoją wiedzę w tematyce projektowania kosmetyków, właścicieli marek kosmetycznych, a także konsumentów pragnących zrozumieć tajniki dotyczące rynku kosmetycznego. Czytelnicy krok po kroku poznają proces wdrożenia nowego kosmetyku na rynek, doboru opakowań i fizykochemicznych form kosmetycznych, co jest szczególnie ważne dla osób marzących o marce własnej.

Portal Biotechnologia.pl gorąco poleca tę pozycję nie tylko z uwagi na objęcie jej patronatem medialnym, ale również owocną współpracę z autorką – Katarzyną Uzdrowską, która jest naszą prelegentką na licznych organizowanych przez naszą firmę szkoleniach i webinarach. Książkę można zakupić przez stronę wydawnictwa PWN

Źródła

Fot. Recepturowanie kosmetyków i proces ich wdrożenia, PWN

KOMENTARZE
news

<Marzec 2024>

pnwtśrczptsbnd
26
27
29
1
2
3
4
8
9
10
11
12
16
17
18
20
22
23
24
25
28
29
30
31
Newsletter