Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Packaging [R]evolution – przegląd nowych, zaskakujących rozwiązań z branży opakowań
Packaging [R]evolution – przegląd nowych, zaskakujących rozwiązań z branży opakowań

Konferencja Packaging [R]evolution to coroczne wydarzenie kierowane do osób odpowiedzialnych za kreowanie i wdrażanie strategii opakowań – managerów marketingu, grafików/designerów, managerów marek, szefów zakupów – do wszystkich związanych z drukiem etykiet i opakowań, uszlachetnieniem i zdobieniem oraz szeroko rozumianym designem. Tegoroczna edycja przygotowana jest przy współpracy z organizatorem targów Packaging Innovations.

 

 

W trakcie konferencji poruszone zostaną tematy z obszaru:

* „bezpiecznych opakowań”, czyli wykorzystania zabezpieczających farb i lakierów;

* materiałów etykietowych przyjaznych dla środowiska;

* wykorzystania rozszerzonej rzeczywistości w branży opakowań;

* technologii hybrydowego druku etykiet, która daje możliwość tworzenia unikalnych, personalizowanych etykiet z zaawansowaną dekoracją;

* stosowanych zdobień (w dobie zrównoważonego rozwoju);

* recyklingu podkładów etykietowych.

Packaging [R]evolution to także wystąpienia na temat ekspozycji i dostępności opakowań na sklepowej półce. Zaproszeni prelegenci opowiedzą, w jaki sposób wprowadzić produkt do sieci handlowej oraz jak pomóc producentom i ich opakowaniom wyróżnić się na tle konkurencji. Wśród zaplanowanych prezentacji przewidziano wystąpienie na temat wykorzystania wspomnianych w trakcie wcześniejszych wypowiedzi rozwiązań do stymulowania sprzedaży poprzez opakowanie. Nowa formuła oparta na 25-minutowych, rzeczowych prezentacjach gwarantuje odpowiednią dynamikę wydarzenia.

Program konferencji oraz link do rejestracji dostępne są na stronie internetowej wydarzenia. Udział w konferencji jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja zgłoszeń. Nasz portal wspiera imprezę swoim patronatem medialnym.

KOMENTARZE
Newsletter