Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Oto Oni! Oficjalni Partnerzy Beauty Innovations 2018
Oto Oni! Oficjalni Partnerzy Beauty Innovations 2018
12 czerwca w hotelu Andel’s by Vienna House Łódź odbędzie się VIII edycja Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej. Poznajcie oficjalnych Partnerów tego wydarzenia.

 

 

 

Beauty Innovations - Forum Branży Kosmetycznej to wydarzenie, które w jednym miejscu gromadzi najważniejszych przedstawicieli branży kosmetycznej – właścicieli, prezesów i członków zarządu firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne, pracowników laboratoriów, działów badawczo-wdrożeniowych, osób zajmujących się marketingiem firm kosmetycznych, firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, odczynników, opakowań, przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz osób zainteresowanych, związanych z branżą kosmetyczną.

To, co wyróżnia to wydarzenie, to przede wszystkim ciekawe wykłady nastawione na merytorykę. Ważnym punktem konferencji jest networking, który cieszy się ogromną popularnością. Dzięki specjalnej platformie B2B, uczestnicy mają możliwość umawiania się na indywidualne spotkania biznesowe, prowadzone w komfortowych warunkach.

 

Głównym Partnerem Merytorycznym tegorocznej edycji jest:

 

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia

Uczelnia powstała w 2000 r. z inicjatywy Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na dobrze wykształconych specjalistów z dziedziny kosmetologii. Jako jedna z pierwszych uczelni niepaństwowych kształcących w tej dziedzinie WSZKiPZ była tym samym przedsięwzięciem innowacyjnym, wymagającym opracowania nowatorskiego programu nauczania i skompletowania wyspecjalizowanej kadry dydaktycznej.

Misją Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia jest kształcenie młodzieży i tworzenie warunków dla rozwoju jej przyszłej kariery zawodowej. Stawia sobie za cel, aby opuszczając WSZKiPZ, absolwenci stanowili rzeczywistą konkurencję na europejskim rynku pracy. Realizuje unikalny, autorski program nauczania; nowoczesny i oparty o standardy międzynarodowe.

www.wszkipz.pl

 

Oficjalnymi Parterami są:

 

Polskie Stowarzyszenie Przemysłu kosmetycznego i Detergentowego

Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego istnieje od roku 1992. Do kwietnia 2016 roku działało pod nazwą Polskie Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości Czyste Piękno. Nazwę zmienili w związku z rozwojem Stowarzyszenia, które dziś zrzesza zarówno producentów, jak i dystrybutorów, dostawców surowców i inne firmy działające w branży kosmetycznej i detergentowej. Jest jedyną w Polsce organizacją działającą w oparciu o synergię przemysłu kosmetycznego i środków czystości, w tym produktów biobójczych.  Jego członkowie to małe, średnie i duże firmy z sektorów kosmetycznego i detergentowego. Stworzyli w Polsce ponad 100 tysięcy miejsc pracy. Dzięki przynależności do Stowarzyszenia zyskują realny wpływ na warunki funkcjonowania branży kosmetycznej i środków czystości – w Polsce i całej Unii Europejskiej. Reprezentuje ponad 300 marek kosmetycznych i detergentowych.

http://kosmetyki-detergenty.pl/

 

Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego
Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego jest organizacją skupiającą prawie 160 firm działających w branży kosmetycznej. Jego członkowie to producenci i dystrybutorzy kosmetyków w całej Polsce, a także laboratoria, firmy doradcze oraz ośrodki dydaktyczne, a także ich partnerzy okołobranżowi, tacy jak dostawcy opakowań czy surowców. Zaufały mu zarówno duże, międzynarodowe korporacje, sztandarowe polskie firmy kosmetyczne, jak również małe rodzinne przedsiębiorstwa. Związek ma ustawowo zagwarantowany udział w tworzeniu prawa. Skutecznie działa na rzecz proponowanych przez firmy członkowskie rozwiązań, zmieniając je w obowiązujące przepisy prawne. Na co dzień współpracuje z instytucjami administracji zarówno polskiej, jak i tej europejskiej reprezentując interesy przedsiębiorców. Jest członkiem Cosmetics Europe - europejskiej organizacji branżowej oraz Konfederacji Lewiatan.
Związek jest platformą wymiany doświadczeń – edukuje i szkoli podnosząc poziom całego sektora.

http://www.kosmetyczni.pl/

 

 

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Uniwersytet Medyczny w Łodzi to jedna z największych uczelni medycznych w Polsce, której tradycja sięga lat 40-tych ubiegłego wieku. Obecnie na pięciu wydziałach i 15 kierunkach studiów kształci się ponad 8000 studentów. Uczelnia prowadzi również studia w języku angielskim, na których program lekarski, lekarsko-dentystyczny oraz studia doktoranckie realizuje ponad 400 obcokrajowców. Jej zaplecze kliniczne stanowią cztery szpitale, wysoko oceniane w ogólnopolskich rankingach. Uniwersytet Medyczny w Łodzi pragnie być nie tylko naukowym liderem i uznaną Uczelnią, ale także ważnym ośrodkiem opiniotwórczym – miejscem, gdzie ścierają się różne postawy i poglądy, gdzie obowiązuje wolność słowa i myśli.

http://umed.pl/

 

Aniflex

Spółka Aniflex powstała w 2003 roku. Dziś jest jedną z najbardziej liczących się w branży etykiet samoprzylepnych. Usługi produkcyjne świadczone przez firmę obejmują kompleksową obsługę z zakresu druku etykiet i są skierowane do firm z każdej niemal branży, m.in. spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, logistycznej i magazynowej. Aniflex, jako jedna z nielicznych firm z sektora poligraficznego posiada dwie, uzupełniające się technologie druku etykiet samoprzylepnych, tj. technologię druku fleksograficznego i innowacyjną technologię druku cyfrowego ink jet uv.
Obok nowoczesnego zaplecza technicznego do produkcji etykiet firma posiada także bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych, dzięki któremu jest w stanie zaoferować taśmy zgodne z wymaganiami nawet najbardziej wymagających Klientów. Obok bogatej oferty produktowej Spółka troszczy się o jakość obsługi Klientów i nowoczesne podejście do zgłaszanych potrzeb. Rzetelność, profesjonalizm oraz terminowość stanowią fundament w kontaktach z Partnerami Handlowymi Spółki, których lojalność, przywiązanie i zaufanie nagradzane jest w prowadzonym Programie Partnerskim.

http://www.aniflex.pl/

 

 

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, zwana przez Studentów „Medykiem”, rozpoczęła swoją działalność 21.09.2006 Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Przez ostatnią dekadę Uczelnia stale rozwija się i poszerza swoją ofertę; stawiając na wysoką jakość kształcenia i praktyczną naukę zawodu z sukcesem wyprzedza konkurencję. Na studia z kosmetologii, dietetyki, pedagogiki czy bezpieczeństwa wewnętrznego do WSBiNoZ w Łodzi przyjeżdżają chętni z całego regionu a nawet z najdalszych zakątków Polski.

http://www.medyk.edu.pl/

 

Zapisy na konferencję już trwają.

Koszt uczestnictwa to 650 zł netto/os, studenci: 450 zł netto/os. Do końca kwietnia cena promocyjna 600 zł netto/os (rejestracja). Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Wystawcy oraz Sponsora konferencji.

Tegoroczna edycja odbędzie się 12 czerwca, w hotelu Andel’s by Vienna House Łódź.

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

 

 

Kontakt:

Katarzyna Staniaszek

katarzyna.staniaszek@biotechnologia.pl
Tel: +48 782 468 130

 

 

KOMENTARZE
news

<Grudzień 2021>

pnwtśrczptsbnd
29
30
1
2
Cleanroom Pass
2021-12-02 do 2021-12-02
3
4
5
7
BHP w pomieszczeniach Cleanroom
2021-12-07 do 2021-12-07
9
MEDmeetsTECH#12
2021-12-09 do 2021-12-09
BioTech Daily 2021
2021-12-09 do 2021-12-09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Newsletter