Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Beauty Innovations 2018 – dlaczego powinieneś tam być?
Beauty Innovations 2018 – dlaczego powinieneś tam być?
12 czerwca w Łodzi odbędzie się Beauty Innovations 2018, jedno z najciekawszych wydarzeń w branży kosmetycznej. Co je wyróżnia i dlaczego warto tam być?

 

 

 

 

Branża kosmetyczna w pigułce

Beauty Innovations, czyli Forum Branży Kosmetycznej to wydarzenie, które w jednym miejscu gromadzi znaczną część branży. Jest to miejsce, w którym najlepsi specjaliści i przedstawiciele firm spotykają się, aby podyskutować na najbardziej nurtujące ich tematy i nawiązać wiele obiecujących kontaktów biznesowych. Wydarzenie skierowane jest do:

  • właścicieli, prezesów i członków zarządu firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne,
  • pracowników laboratoriów, działów badawczo-wdrożeniowych, osób zajmujących się marketingiem firm kosmetycznych,
  • firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, odczynników, opakowań,
  • przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz osób zainteresowanych, związanych z branżą kosmetyczną.

Beauty Innovations to miejsce wymiany doświadczeń i opinii zawodowych, możliwość rozmowy i konsultacji z najlepszymi specjalistami z branży

 

Ciekawe wykłady

To, co wyróżnia to wydarzenie, to przede wszystkim ciekawe wykłady nastawione na merytorykę, starannie dobrane i dostosowane do zainteresowań uczestników i potrzeb rynku.

Program tegorocznej edycji podzielony jest na trzy bloki tematyczne:

1. Prawo, Sprzedaż, Marketing

2. Technologie

3. Innowacje w nauce i trendy w opakowaniach

Podejmowana tematyka dotyczyć będzie m.in. zmian legislacyjnych, współpracy z sieciami handlowymi, deklaracji marketingowych, najważniejszych trendów w branży (trend eko, anti-aging, probiotyki w kosmetykach), a także innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji kosmetyków oraz ich opakowań.

Zwieńczeniem Konferencji jest gorąca debata, dotycząca najważniejszych i najbardziej nurtujących zagadnień branży kosmetycznej.

 

Najlepsi Eksperci

Wszystkie wykłady prowadzone są przez cenionych w branży Ekspertów. Są to osoby, które mają wieloletnie doświadczenie i na co dzień mają do czynienia z omawianymi przez nich zagadnieniami. Posiadają wiedzę, doświadczenie i, co ważne, potrafią się nimi podzielić z innymi.

W tegorocznej edycji gronie prelegentów znaleźli się m.in. Katarzyna Pytkowska (WSZKiPZ), Jacek Arct (WSZKiPZ), Justyna Żerańska (PZPK), Tomasz Szacoń (Retail Poland), Justyna Kierzkowska-Grzyb (Aniflex), Monika Kaleta (Pollena Aroma).

 

Networking i specjalna platforma B2B

Ważnym punktem konferencji jest networking, który w tej chwili jest wiodącą formą nawiązywania relacji biznesowych. Dzięki specjalnej platformie uczestnicy mają możliwość umawiania się na indywidualne spotkania biznesowe, prowadzone w komfortowych warunkach (w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach) z potencjalnymi kontrahentami i najlepszymi specjalistami branży kosmetycznej.

Spotkania można planować poprzez platformę B2B połączoną z profilem uczestnika, do której hasło ustala się podczas rejestracji na konferencję. Platforma zostaje włączona na 2 tygodnie przed rozpoczęciem Beauty Innovations. Wówczas każdy uczestnik ma od razu wgląd do pełnej listy osób biorących udział w tym wydarzeniu.  Każdy uczestnik może umówić się na dowolną liczbę spotkań. Każde spotkanie może trwać do 20 minut.

W zeszłym roku odbyło się 70 spotkań biznesowych w ramach platformy networkingowej (nie wliczając tych nieoficjalnych, „kuluarowych”). W tym roku prawdopodobnie będzie ich jeszcze więcej.

 

Silni Partnerzy

Partnerami tegorocznej edycji Beauty Innovations są instytucje, stowarzyszenia i firmy, które już od wielu lat działają dla branży kosmetycznej, dzięki są zawsze na bieżąco z najnowszymi doniesieniami i trendami.

Głównym Partnerem Merytorycznym jest: Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.

Oficjalnymi Parterami są: Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Aniflex, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu.

Patronem medialnym jest: LNE.

 

Poprzednia edycja Beauty Innovations odniosła ogromny sukces – ponad 100 uczestników, 70 zrealizowanych spotkań biznesowych w ramach platformy networkingowej, ponad 10 godzin konferencji, w tym 6 godzin wykładów i przedłużona do godziny gorąca debata.

 

Tegoroczna edycja odbędzie się 12 czerwca, w hotelu Andel’s by Vienna House Łódź.

Zapisy na Konferencję nadal trwają. Koszt uczestnictwa to 650 zł netto/os. i 450 zł netto/os dla studentów (rejestracja).  Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Wystawcy.

 

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

 

KOMENTARZE
news

<Grudzień 2021>

pnwtśrczptsbnd
29
30
1
2
Cleanroom Pass
2021-12-02 do 2021-12-02
3
4
5
7
BHP w pomieszczeniach Cleanroom
2021-12-07 do 2021-12-07
9
MEDmeetsTECH#12
2021-12-09 do 2021-12-09
BioTech Daily 2021
2021-12-09 do 2021-12-09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Newsletter