Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Ostatnie chwile rejestracji – Konferencja dla branży kosmetycznej – Beauty Innovations 4-5 grudnia ONLINE
Ostatnie chwile rejestracji – Konferencja dla branży kosmetycznej – Beauty Innovations 4-5

Konferencja Beauty Innovations od lat na stałe wpisana jest do kalendarza imprez branżowych, a część uczestników to stałe grono, które zawsze jest z nami. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą kosmetyczną: właścicieli i zarządzających firmami produkcyjnymi, usługowymi, konsultingowymi, pracowników laboratoriów, działów badawczych, produkcji, kontroli jakości, R&D, przedstawicieli uczelni wyższych. Rejestracja trwa,  to ostatni moment na rejestrację!

 

Do końca listopada można zarejestrować się w niższej cenie – 539 zł netto dla 1 osoby (potem cena wzrasta do 639 zł netto).
Dla tych, którzy chcieliby wziać udział w wiekszym gronie, przygotowaliśmy CENĘ DLA FIRM – 1 rejestracja, dostęp dla dowolnej liczb osób – 1399 zł netto

Program

– W tym wydarzeniu stawiamy na merytorykę, chcemy, aby każdy z naszych Uczestników otrzymał porządną dawkę wiedzy w pigułce. Staramy się, aby poruszane tematy obejmowały najświeższe doniesienia z branży, problemy, z którymi na co dzień borykają się firmy i próby znalezienia jakiegoś sprytnego rozwiązania – mówi Kaja Bernasińska, koordynatorka Konferencji Beauty Innovations.

Podczas tej edycji zostaną poruszone takie tematy, jak:

 1. Zastosowanie ekstraktu z nasion żywotnika (Thuja occidentalis), korzenia rdestu wielokwiatowego, kofeiny oraz oleju z czarnuszki w preparatach do pielęgnacji i koloryzacji włosów, Katarzyna Grużewska (MARION Sp. z o.o.)
 2. Greenwashing w przemyśle kosmetycznym – jak sobie z nim radzić? Monika Blezień-Ruszaj (BeautyEko)
 3. Podróbki produktów kosmetycznych jako naruszenia praw własności przemysłowej – jak się przed nimi ustrzec, jakie działania podjąć i jak ochronić swój produkt już na granicy? Marta Krzyśków-Szymkowicz (SZYMKOWICZ Patent and Trademark Attorneys)
 4. Ocena hipoalergiczności w świetle zmian dotyczących alergenów, Ewelina Drelich
 5. Marta Wiąckowska, Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego
 6. Pielęgnacja skóry w wybranych jednostkach chorobowych. Aspekt prawny komunikacji produktu kosmetycznego, Paweł Wojtanowski
 7. Beata Kowalczyk, PSPKD | Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego
 8. Social media a produkty kosmetyczne – trendy, o których nikt nie mówi, a wpływają na sukces wdrożenia kosmetyku, Magdalena Kaczanowicz (Racjapielęgnacja)
 9. Opakowanie kosmetyku filarem trwałości i bezpieczeństwa produktu kosmetycznego, Magdalena Garbolińska (GBA POLSKA)
 10. Marta Pawłowska (ACC Assessment Consulting Chemicals)
 11. Magdalena Wasiak (ACC Assessment Consulting Chemicals)
 12. Import i eksport kosmetyków – co nam się bardziej opłaca? Łukasz Miernik (MPR Labs)
 13. Jak tu pięknie...śmierdzi, Magdalena Majcher, LaQ Natural&Vegan Cosmetics
 14. Mikrokapsułki w kosmetyce, Agnieszka Idźkowska, Micro Capsules Factory

Beauty Talk rozmowy o branży kosmetycznej

Nowością Beauty Innovations jest panel Beauty Talk – czyli krótkie rozmowy o branży kosmetycznej ze znanymi osobami z branży. W rolach głównych wystąpią m.in. Bernard Latanowicz (LaQ Natural&Vegan Cosmetics) i Adam Zalewski (Biotechnologia.pl).

Rejestracja w toku

Rejestracja trwa, a grono uczestników Beauty Innovations codziennie się powiększa.

Poza standardową ceną dla jednego uczestnika wprowadziliśmy opcję CENA DLA FIRM – jedna rejestracja, dostęp dla dowolnej liczby pracowników + imienne certyfikaty dla każdego oraz dostęp do nagrania z konferencji na 30 dni po wydarzeniu (nagranie dostępne jest tylko w opcji dla firm).

Partnerami medialnymi wydarzenia są: LNE, Cossmeo, Biotechnologia.pl, CodziennikKosmetyczny.pl, SerwisKosmetyczny.pl, AestheticBusness, Kosmetologia Estetyczna, Wydawnictwo BMP, Kierunekkosmetyki.pl, Chemia i Biznes, Kosmetyki i Detergenty.

Rejestracja trwaWięcej informacji

Źródła

Fot. AdobeStock_572415575 (licencja: Biotechnologia.pl)

KOMENTARZE
news

<Marzec 2024>

pnwtśrczptsbnd
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Newsletter