Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
27 maja 2015 r. branża kosmetyczna spotyka się w Łodzi!
Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej organizowane przez portal Biotechnologia.pl skierowane jest do producentów kosmetyków, dostawców surowców kosmetycznych, sprzętu, aparatury, odczynników oraz wszystkich zainteresowanych. Podczas spotkania odbędzie się cykl seminariów prowadzonych przez wybitnych ekspertów. Ważnym punktem programu będzie networking- indywidualne spotkania biznesowe. Forum to doskonałe miejsc do wymiany doświadczeń i opinii zawodowych.

 

Właściciel portalu i wydawca kwartalnika  Biotechnologia.pl ma zaszczyt zaprosić na kolejną edycję Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej, która odbędzie się 27 maja 2015r. w Łodzi, w hotelu Double Tree by Hilton.

Do uczestnictwa w Beauty Innovations zapraszamy przede wszystkim:

właścicieli, prezesów i członków zarządu w firmach produkujących i dystrybuujących kosmetyki

pracowników działów R&D, technologów i działów produkcji

 przedstawiciele uczelni wyższych (studenci i pracownicy akademiccy) związani z branżą
 

Dla uczestników podczas prestiżowego Forum Beauty Innovations odbędą się:

1. NETWORKING – indywidualne spotkania biznesowe prowadzone w komfortowych warunkach

2. Seminaria prowadzone przez wybitnych ekspertów branży kosmetycznej

3. Konsultacje i rozmowy z najlepszymi specjalistami branży

4. Wystawa – propozycje i oferty dostawców surowców kosmetycznych, aparatury, wyposażenia, podwykonawców w zakresie specjalistycznych usług dla producentów kosmetyków.
 

NETWORKING to sposób aktywnego uczestnictwa w Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej. Polega na wcześniejszym zaplanowaniu indywidualnych biznesowych spotkań, które odbywać sie będą równolegle do seminariów w wyznaczonych do tego miejscach podczas trwania imprezy. Każde spotkanie może trwać do 30 minut. Mogą w nich brać udział wszyscy uczestnicy konferencji. Celem tych spotkań jest umożliwienie kontaktów biznesowych dostawcom surowców i usług oraz ich odbiorcom działającym w przemyśle kosmetycznymŻadna inna forma komunikacji nie jest w stanie zastąpić bezpośredniej rozmowy i Beauty Innovations jest idealnym miejscem do zorganizowania takich spotkań . Networking organizowany podczas Beauty Innovations jest wiodąca formą nawiązywania relacji biznesowych na zagranicznych targach i konferencjach.

 

Dlaczego warto zostać uczestnikiem  Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej?

Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej – to doskonałe miejsce do poszerzenia informacji dotyczących branżowych trendów, nowinek w dziedzinie usług,  technologii i surowców kosmetycznych. Zarówno merytoryczny jak  i biznesowy aspekt konferencji ma na celu integrację branży oraz pozwala na realizację indywidualnych spotkań pomiędzy dostawcami i odbiorcami.


Seminaria dostarczą wiedzy nie tylko związanej z produkcja kosmetyków, ale zaproszony do wystąpienia przedstawiciel Ministerstwa Gospodarki przedstawi informacje związane z możliwością pozyskanie funduszy na rozwój firmy, zaś Prezes Agencji Rozwoju Mazowsza opowie o strategii tworzącego się klastra kosmetycznego.
 

 

W ramach opłaty za udział w Forum Beauty Innovations każdy uczestnik otrzymuje:

certyfikat uczestnictwa

udział w seminariach branżowych

networking (możliwość bezpośrednich, wcześniej umówionych spotkań B2B z potencjalnymi partnerami dla firmy)

udział w części targowej 

serwisy kawowe, lunch

uroczystą kolację dla wszystkich uczestników, prelegentów i wystawców wieńczącą Forum Beauty Innovations 2015
 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:


Warto zarejestrować się juz dzisiaj, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Anna Szulc

KOMENTARZE
Newsletter