Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Na polskim rynku profesjonalnych marek kosmetycznych pojawił się nowy gracz - marka EsthiCell PROFESSIONAL
Na polskim rynku profesjonalnych marek kosmetycznych pojawił się nowy gracz - marka EsthiCe
Na przełomie lutego i marca br. na polskim rynku profesjonalnych usług kosmetycznych zadebiutowała marka EsthiCell PROFESSIONAL. Twórcy marki i jej oferty produktowej podkreślają, że powstała ona w odpowiedzi na zainteresowanie klientów usług beauty zabiegami dermoestetycznymi. Ich specyfika polega na połączeniu działania klasycznych zabiegów z tymi o profilu medycznym. Produkty wykorzystywane w tego rodzaju procedurach zabiegowych charakteryzuje - bogate w składniki aktywne formuły oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne. Dlatego zabiegi EsthiCell PROFESSIONAL zapewniają wysoką skuteczność i efektywność.

 

Bogactwo składników aktywnych oraz zoptymalizowanie formuł kosmetycznych tak, aby były pozbawione surowców, które są w branży kontrowersyjne czy posiadają wręcz negatywny wpływ na kondycję skóry, to istotne elementy wpisujące się w filozofię marki. Ma ona również cechę, która wyróżnia ją i mocno identyfikuje na rynku – to prostota, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mniej często oznacza więcej. Wieloletnie doświadczenie na rynku kosmetyków oraz usług szeroko pojmowanej branży kosmetycznej, pozwoliło producentowi racjonalnie podejść do kwestii tworzenia asortymentu oferty. Została ona opracowana w taki sposób, aby produkty ułatwiały ich wykorzystywanie w codziennej praktyce zabiegowej – czyli aby mogły być w pełni wykorzystane w każdym salonie kosmetycznym czy Spa. Dlatego niektóre produkty zostały połączone w jeden (np.: tonik i neutralizator kwasów tj. NEUTRALISING TONER 2 in 1). Mleczko posiada żelową konsystencję, dzięki czemu jest bardzo wydajne, gdyż nie ścieka w trakcie zabiegu, a preparat Mikrodermabrazja w kremie z 45% kwasem mlekowym daje efekt mikrodermabrazji korundowej o 3 stopniu mocy.  

Ścisłe ukierunkowanie preparatów marki EsthiCell PROFESSIONAL to kolejna istotna jej cecha. Ona właśnie została mocno zaakcentowana w pierwszej odsłonie produktów, które wyróżniają się ukierunkowanym działaniem i przeznaczeniem w ramach konkretnych problemów skóry.

 

EsthiCell PROFESSIONAL wyróżniają następujące cechy:

 

Dermoestetyczny charakter - łączy zabiegi tradycyjnej kosmetyki i kosmetologii z zabiegami medycznymi.

Bogactwo i bezpieczeństwo - różnorodność składników aktywnych zawartych w formułach kosmetycznych oraz brak tych, które mają potwierdzone negatywne działanie na skórę czy wzbudzają kontrowersje wśród ekspertów branży kosmetycznej.

Ukierunkowane działanie – oferta obejmuje serie produktów, które samodzielnie lub w połączeniu z innymi preparatami marki dają wyspecjalizowane działanie na różne problemy skóry.

 

Produkty zabiegowe EsthiCell PROFESSIONAL

 

Oferta produktowa została tak skonstruowana aby każdy preparat mógł poprzez swoje specjalistyczne działanie znaleźć zastosowanie w określonych problemach z jakimi specjaliści spotykają się w codziennej pracy z klientami. Jasny podział oferty daje każdej osobie wykonującej profesjonalne zabiegi dużą autonomię w wykonywanych zabiegach, przy zastosowaniu się do standardów i procedur w ramach doświadczenia oraz wiedzy o produktach profesjonalnych. Ta właśnie cecha stała się głównym motywem i filozofią marki oraz linii Multi Focus Therapy.

 

W linii MULTI FOCUS THERAPY występują następujące grupy produktów:

 

Multi Focus CORE TREATMENT PRODUCTS - Fundamentalne produkty zabiegowe

Grupa produktów, które są fundamentem procedur zabiegowych marki EsthiCell. Produkty te są niezbędnym elementem w:

▪  przygotowaniu skóry różnych obszarów ciała do zabiegu;

▪ ukierunkowaniu każdego  zabiegu o konkretne rozwiązania;

▪ właściwym zamknięciu i zakończeniu każdego zabiegu.

 

Multi Focus DermoACIDS  - Dermo Kwasy

W ofercie marki EsthiCell znajdują się dermokwasy o zróżnicowanej sile oddziaływania na naskórek, ukierunkowanym oraz progresywnym działaniu dzięki zastosowanym odpowiednich ich mieszaninom.

 

Multi Focus SKIN CARE ESSENCES  - Specjalistyczne Esencje Pielęgnacyjne

Dzięki tym wyspecjalizowanym produktom, podczas jednego zabiegu można działać jednocześnie na kilka problemów. Wszystkie mogą stanowić samodzielne produkty w procedurach zabiegów na konkretne problemy skóry, jak również można łączyć je z wybranymi fundamentalnymi produktami jak Maska Kremowa z Peptydami, Krem na Dzień z Peptydami czy Maska Algowa oraz stosować jako preparaty do sonoforezy. We wszystkich esencjach zawarty jest innowacyjny składnik aktywny BioNymph Peptide®. To mieszanina bioaktywnych tripeptydów oraz węglowodanów otrzymywanych z hodowli komórek macierzystych tytoniu leśnego.

 

Multi Focus FRAGRANCE OIL ESSENCES  - Specjalistyczne Olejowe Esencje Zapachowe

Ta grupa preparatów pełni wiele funkcji w procedurach zabiegowych. Pierwsza rola Olejowych Esencji Zapachowych to nadawanie kompozycji zapachowych Fundamentalnym Produktom Zabiegowym, które są bezzapachowe. Olejowe Esencje Zapachowe włączają w formułę zabiegową elementy aromaterapii. Bogaty skład wszystkich Olejowych Esencji sprawia, że można stosować je samodzielnie jako preparaty do masaży aromaterapeutycznych z efektem odżywienia i ujędrnienia skóry. Baza olejowa Esencji zawiera: olej avocado, olej makadamia, olej z róży muszkatołowej, olej rycynowy, aktywny ciekły składnik pozyskiwany z masła Shea.

 

Zabiegi i pielęgnacja pozabiegowa  

W wyniku wielu różnych czynników zewnętrznych i wewnętrznych lub ich reakcji krzyżowych, w naszej skórze dochodzi do zmian, których efekty są widoczne na jej powierzchni. Przybierają one różne formy – łuszczenie się, świecenie, zmiany kolorytu czy deformacje struktury. Niestety nie są one estetyczne - czasami wpływają nawet negatywnie na nasze samopoczucie i to jak postrzegają nas inni. Coraz częściej dzieje się tak, że kilka takich zmian występuje jednocześnie i w takich przypadkach trudno jest przeciwdziałać jednym produktem czy nawet zabiegiem.

Zabiegi marki EsthiCell zostały tak opracowane, aby z jednej strony działały kompleksowo, z drugiej dawały możliwość działania wybiórczo na konkretny problem. Oferta zabiegowa marki EsthiCell daje duże możliwości, zarówno tym o dużym stażu w zawodzie, jak i zaczynającym swoją karierę zawodową w branży usług beauty. Asortyment produktowy został tak przemyślany aby każdy produkt mógł poprzez swoje ukierunkowane działanie łączyć się i dopasowywać do procedur zabiegowych. Daje to każdej osobie (szczególnie z doświadczeniem) wykonującej profesjonalne zabiegi również autonomię w wykonywanych zabiegach, poszerzając spektrum możliwości.

W ofercie marki EsthiCell PROFESSIONAL znajdują się również specjalistyczne produkty do pielęgnacji pozabiegowej Multi Focus THERAPY ● HOME CARE, które są istotnym elementem każdego zabiegu. Przede wszystkim dzięki ich stosowaniu w domu efekty zabiegów są pełniejsze i trwalsze.

Więcej informacji na stronie oraz na fanpage.

 

KOMENTARZE
news

<Lipiec 2020>

pnwtśrczptsbnd
29
30
NutraFood Poland
2020-06-30 do 2020-07-02
Oznaczanie probówek PCR
2020-06-30 do 2020-06-30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Newsletter