Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
III edycja Międzynarodowych Targów Kosmetyki interCHARM Polska 2006
30.03.2006
InterCHARM Polska to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń biznesowych dla przemysłu kosmetycznego w Polsce oraz w całym regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Tegoroczne targi odbędą się w dniach 25-27 maja br. w warszawskim Centrum EXPO XXI.


Ostatnia edycja zgromadziła ponad 200 wystawców z Polski i z zagranicy, przyciągając jednocześnie ponad 6200 gości biznesowych. Wśród ekspozycji znalazło się 5 pawilonów narodowych Francji, Włoch, Niemiec, Turcji, Tajwanu oraz indywidualne stoiska firm z 19 krajów. Już dziś wiadomo, ze kolejna edycja będzie bogatsza o 3 nowe pawilony narodowe Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Korei. Targom towarzyszyć będzie wiele wydarzeń dodatkowych:

 • Złote medale interCHARM Polska Wśród zagranicznych wystawców medale zostaną przyznane w dwóch kategoriach: 1. Najlepszy debiut na rynku polskim w 2005 roku, 2. Innowacje
 • Strefa Zoom – innowacje To strefa w samym centrum głównego pawilonu, w której udział wezmą wystawcy mający do zaprezentowania innowacyjne produkty, technologie i rozwiązania. W pierwszy dzień targów odbędzie się konferencja prasowa, w której uczestniczyć będą przedstawiciele strefy ZOOM. Udział wystawców w strefie ZOOM stwarza im doskonałą okazję do wypromowania innowacji wśród szerokiego grona odbiorców, kontrahentów i klientów końcowych, a także wśród dziennikarzy, dla których strefa ta jest ulubionym miejscem i źródłem ciekawych informacji.

 • Strefa Private Label
 • Strefa SPA & Wellness 25 i 26 maja (Czw. - Pt.)
 • Seminaria biznesowe Pierwszym dwóm dniom targów towarzyszyć będą Seminaria Biznesowe. Wśród bloków tematycznych znajdą się: finanse, eksport, nowoczesne surowce, rynek opakowań i inne. 27 maja (sobota) otwarcie dodatkowej hali ze sceną, na której oprócz sprzedaży odbędą się:
 • Strefa You Professional A w niej liczne prezentacje firm kosmetycznych, pokazy fryzjerskie, kolekcje stylistów i projektantów mody. W strefie YOU Professional swój udział zapowiedziały już takie firmy, jak: L’Oreal i Schwarzkopf
 • I Międzynarodowe Mistrzostwa Makijażu interCHARM Polska Tematem mistrzostw jest „Zmysłowa business woman”. Mistrzostwa już wzbudziły duże zainteresowanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i wśród początkujących pasjonatów sztuki makijażu. W wydarzeniu tym udział zapowiedziało wiele szkół wizażu.
 • Seminaria kosmetyczno - kosmetologiczne Kongres Wizażu (wykłady, szkolenia i prezentacje), wykłady kosmetyczno-kosmetologiczne, sesje szkoleniowe na temat trwałego odmładzania, kosmetyki leczniczej i makijażu leczniczego oraz prezentacje światowych nowości w dziedzinie SPA i wiele innych. Zachęcamy do rejestracji na www.intercharm.pl – zarejestrowane osoby otrzymaja bezpłatny 3-dniowy karnet wstępu na targi oraz katalog targów gratis. Na stronie www.intercharm.pl znajdują się również:
 • ExpoConnection – system, który umożliwia umówienie spotkania z wystawcami jeszcze przed targami
 • Promocyjne ceny hoteli dla gości zwiedzających i wystawców
 • Zniżki na przeloty lotnicze w PLL LOT
 • KOMENTARZE
  Newsletter