Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Dlaczego HydroDiamond™ zwiększa zyski gabinetu?
Dlaczego HydroDiamond™ zwiększa zyski gabinetu?

HydroDiamond™  to najnowsza innowacja w świecie technologii kosmetycznej, która obiecuje rewolucję w dziedzinie kosmetologii. To niezwykle prosta, skuteczna i ekonomiczna technologia oczyszczania skóry, która stanie się prawdziwą przewagą konkurencyjną dla specjalistów i pomoże zwiększyć zyski wielu gabinetów.

 

 

 

Technologia niweluje wszystkie wady klasycznych metod oczyszczania wykorzystującego urządzenia kosmetyczne, takie jak tradycyjna hydradermabrazja i mikrodermabrazja diamentowa. Porównajmy w praktyce.

* Ekonomiczne zużycie hydropeelingu i zmniejszenie kosztów zabiegu – w przeciwieństwie do klasycznej hydradermabrazji, gdzie 100 ml preparatu jest wlewane do kolby, w protokole HydroDiamond™ hydropeeling jest aplikowany bezpośrednio na obszar zabiegowy, a objętość zaledwie 5 ml jest wystarczająca na zabieg.

* Unikalna konstrukcja końcówek – w technologii HydroDiamond™ używa się dwóch zestawów końcówek. Pierwszy – metalowe z diamentową powierzchnią – zaprojektowane z podwójnym diamentowym osypem i czterokrotnie zmniejszonym podciśnieniem. Drugi – plastikowy, przezroczysty przeznaczony do pracy ze skórą wrażliwą. 

* Inteligentny pojemnik na odpady i łatwe czyszczenie systemu – wszystkie zanieczyszczenia zbierane są w kompaktowym pojemniku, którego zawartość ukazuje od razu efekt oczyszczania skóry. Dla porównania, w klasycznych systemach hydradermabrazji do pojemnika zbiorczego trafia ok. 100 ml drogiego hydropeelingu.

W Stanach Zjednoczonych rocznie przeprowadza się ponad 9 mln zabiegów hydradermabrazji. Natomiast na Ukrainie metoda ta rzadziej pojawia się w salonach piękności. Powód – wysokie koszty sprzętu i duże zużycie hydropeelingu podczas zabiegu. HydroDiamond™ daje kosmetologom możliwość pokonania tych przeszkód.

Technologia ta skutecznie zmniejsza koszty hydropeelingu, zużywając jedynie 5 ml na jeden zabieg i obniża koszt zabiegu do zaledwie 10 zł. Minimalizacja kosztów prowadzi do zwiększenia zysków.

Technologia HydroDiamond™ jest już dostępna w urządzeniach Zemits DermeLuxx Pro oraz Zemits Verstand HD Pro, które łączą tę technologię z innymi funkcjami w celu zapewnienia kompleksowej pielęgnacji skóry.

Rezultaty HydroDiamond™ – oczyszczone pory, poprawiona mikrocyrkulacja oraz zmniejszona widoczność przebarwień skórnych. Klienci otrzymują czystą, promienną skórę już po pierwszym zabiegu.

Dzięki HydroDiamond™ kosmetolodzy zyskują więcej klientów, oferując im widoczne rezultaty i profesjonalne zabiegi oczyszczania skóry. Zastosowana technologia zwiększyła dostęp do zabiegów oczyszczanie twarzy, a zarazem zagwarantowała rewelacyjne efekty pozabiegowe. 

Źródła

Fot. Zemits

KOMENTARZE
Newsletter