Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Beauty Innovations 2017 - 5 powodów, dla których nie może Cię tam zabraknąć
Beauty Innovations 2017 - 5 powodów, dla których nie może Cię tam zabraknąć
Już niedługo Beauty Innovations 2017, ważne wydarzenie na kosmetycznej mapie Polski. Co je wyróżnia i dlaczego warto wziąć w nim udział? Oto 5 powodów, dla których nie może Cię tam zabraknąć.

 

 

 

Najlepsi specjaliści z branży w jednym miejscu
Beauty Innovations, czyli Forum Branży Kosmetycznej to wydarzenie, które w jednym miejscu gromadzi znaczną część branży. Jest to miejsce, w którym najlepsi specjaliści i przedstawiciele firm spotykają się, aby podyskutować na najbardziej nurtujące ich tematy i nawiązać wiele obiecujących kontaktów biznesowych. Wydarzenie skierowane jest do:

 • właścicieli, prezesów i członków zarządu firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne,
 • pracowników laboratoriów, działów badawczo-wdrożeniowych, osób zajmujących się marketingiem firm kosmetycznych,
 • firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, odczynników, opakowań,
 • przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz osób zainteresowanych, związanych z branżą kosmetyczną.

To sprawia, że Beauty Innovations jest doskonałą okazją do rozmowy i konsultacji z najlepszymi specjalistami, wymiany doświadczeń i opinii zawodowych.

 

Duża dawka wiedzy
To, co wyróżnia to wydarzenie, to przede wszystkim ciekawe wykłady nastawione na merytorykę. Wszystkie tematy wykładów są bardzo starannie dobierane tak, aby odzwierciedlały to, czym obecnie żyje branża.

W tym roku uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się o:

 • Wpływie rozporządzenia REACH na funkcjonowanie przedsiębiorstw z branży kosmetycznej
 • Nowych wymogach prawnych dla przemysłu kosmetycznego
 • Kosmetykach probiotycznych
 • Pigmentach i barwnikach na rynku kosmetycznym
 • Kosmetykach anty-pollution
 • Nanotechnologii w kosmetyce
 • Opakowaniach kosmetycznych
 • Deklaracjach marketingowych kosmetyków
 • Etykietach i RFID jako narzędziach optymalizacji procesu produkcyjnego
 • Cechach nowoczesnego kosmetyku

Zwieńczeniem Konferencji jest gorąca debata, dotycząca najważniejszych i najbardziej nurtujących zagadnień branży kosmetycznej.

 

Cenieni Eksperci
Wszystkie wykłady prowadzone są przez cenionych w branży Ekspertów. Są to osoby, które mają wieloletnie doświadczenie i na co dzień mają do czynienia z omawianymi przez nich zagadnieniami. Posiadają wiedzę, doświadczenie i, co ważne, potrafią się nimi podzielić z innymi.

W tegorocznej edycji gronie prelegentów znaleźli się m.in. dr inż. Anna Oborska - Dyrektor Generalny Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, dr n. farm. Piotr Koziej – współwłaściciel firmy Dr Koziej, mgr inż. Anna Królak – Starszy Specjalista ds. REACH i CLP w firmie THETA Doradztwo Techniczne, mgr inż. Olga Czernicka - Ekspert ds. Badań Aplikacyjnych w J.S. Hamilton International Sp. z o.o. (lista i opis sylwetek prelegentów).

 

Networking, czyli obiecujące spotkania biznesowe z wybraną osobą z branży
Ważnym punktem konferencji jest networking. Dzięki specjalnej platformie uczestnicy mają możliwość umawiania się na indywidualne spotkania biznesowe, prowadzone w komfortowych warunkach (w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach) z potencjalnymi kontrahentami i najlepszymi specjalistami branży kosmetycznej.

Spotkania można planować poprzez platformę B2B połączoną z profilem uczestnika, do której hasło ustala się podczas rejestracji na konferencję. Platforma zostaje włączona na 2 tygodnie przed rozpoczęciem Beauty Innovations. Wówczas każdy uczestnik ma od razu wgląd do pełnej listy osób biorących udział w tym wydarzeniu. Każdy uczestnik może umówić się na dowolną liczbę spotkań. Każde spotkanie może trwać do 20 minut.

W zeszłym roku odbyło się 86 spotkań biznesowych w ramach platformy networkingowej (nie wliczając tych nieoficjalnych, „kuluarowych”). W tym roku prawdopodobnie będzie ich jeszcze więcej (czym jest platforma networkingowa).

 

Mini Targi
Beauty Innovations 2017 to również doskonała okazja do zapoznania się z ofertą innych firm związanych z branżą kosmetyczną. Sala wystawców jest w bezpośredniej lokalizacji z salą konferencyjną.

Ponadto każdy uczestnik Beauty Innovations 2017 będzie mógł skorzystać z bezpłatnego punktu konsultacyjnego, który znajdować się będzie przy stoisku THETA Doradztwo Techniczne. Podczas Konferencji będzie można uzyskać porady z zakresu REACH i CLP, wprowadzenia do obrotu produktu kosmetycznego, legislacji składników, oświadczeń marketingowych i wielu, wielu innych zagadnień (więcej informacji).

 

Poprzednia edycja Beauty Innovations odniosła ogromny sukces - 150 uczestników, 80 zrealizowanych spotkań biznesowych w ramach platformy networkingowej, ponad 10 godzin konferencji, w tym 6 godzin wykładów i przedłużona do godziny gorąca debata.

Tegoroczna edycja odbędzie się 23 maja, w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi.

Zapisy na Konferencję nadal trwają. Koszt uczestnictwa to 600 zł netto/os. (rejestracja). Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Wystawcy

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

 

 

 

KOMENTARZE
news

<Kwiecień 2021>

pnwtśrczptsbnd
29
31
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
17
18
20
NutraFood Poland
2021-04-20 do 2021-04-22
22
24
27
Podstawy oznaczania wilgotności
2021-04-27 do 2021-04-27
28
29
1
2
Newsletter