Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Targi Pracy – Spotkaj Swojego Pracodawcę
Data rozpoczęcia:
2023-03-28
Data zakończenia:
2023-03-30
Organizator:
Politechnika Warszawska
Miejsce
Warszawa/online

Z roku na rok branża LifeScience cieszy się rosnącą popularnością. Coraz więcej zakładów pracy oraz uczelni stara się rozwijać tę dziedzinę nauki. Czym dokładnie się ona zajmuje? Specjaliści z obszaru LifeScience są bardzo pożądani na rynku pracy. Naukowcy pracujący w laboratoriach, bioinformatycy czy inżynierowie odpowiedzialni są za wdrożenie procesów na skalę przemysłową – każdy znajdzie dla siebie miejsce.

W odpowiedzi na problem braku targów pracy skierowanej do tej konkretnej grupy na Politechnice Warszawskiej powstały Targi Pracy – Spotkaj Swojego Pracodawcę. Grupa studentów technologii chemicznej, biotechnologii, inżynierii chemicznej oraz biogospodarki postanowiła połączyć swoje siły i zorganizować wydarzenie skupiające się na firmach powiązanych z branżą LifeScience. Stale rosnące zainteresowanie napędza ich do działania. Starają się oni rozwijać wydarzenie najlepiej, jak potrafią. Kolejna edycja targów SSP planowana jest w formie hybrydowej w dniach 28-30 marca 2023 r.

Uczestnicy wydarzenia będą mieć możliwość poznania potencjalnych pracodawców w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, a także wzięcia udziału w wielu ciekawych wydarzeniach towarzyszących. Pasjonujące prelekcje oraz panele dyskusyjne prowadzone przez przedstawicieli firm i nie tylko czy sesje Q&A pozwalające na zdobycie odpowiedzi na nurtujące pytania o sposób rekrutacji, przebieg praktyk – to tylko niektóre z zaoferowanych uczestnikom wydarzeń. Organizatorzy zdają sobie sprawę, że teoria to podstawa praktyki, dlatego poprowadzone zostaną także liczne warsztaty, organizowane przez firmy. Tym samym mają nadzieję, że ich targi pracy pomogą studentom w odnalezieniu swojej ścieżki kariery.

W celu zapoznania się z pełnym harmonogramem zapraszamy do odwiedzenia wydarzenia na Facebooku. Targi znajdziecie też na LinkedIn oraz Instagramie. Udział w targach jest darmowy i dostępny dla studentów uczelni z całej Polski.

Newsletter