Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

BUSINESS INSIDER Global Trends Festival
Data rozpoczęcia:
2020-10-19
Data zakończenia:
2020-10-23
Organizator:
Ringier Axel Springer Polska

 

Konferencja BUSINESS INSIDER Global Trends Festival odbędzie się online w dniach 19-23 października 2020 r. Jej tematem przewodnim będzie wpływ COVID-19 na światowy biznes. Konferencja będzie się odbywała na czterech scenach znajdujących się w różnych miejscach na świecie: scenie głównej – Global Stage oraz trzech scenach regionalnych – United States Stage, European Stage (w Berlinie i Warszawie) i Asia/Pacific Stage (w New Delhi i Tokio).

 

W ramach konferencji BUSINESS INSIDER Global Trends Festival zostaną przeanalizowane skutki epidemii koronawirusa w pięciu głównych obszarach tematycznych: Welcome to the Future, Shifting Societies, Sustainability, Technology oraz Organization. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele kadry kierowniczej, przedsiębiorcy i inwestorzy z całego świata. Złoży się na nią ponad 60 godzin wystąpień, dyskusji i warsztatów.

 

BUSINESS INSIDER Global Trends Festival to możliwość spotkania profesjonalistów z całego świata. Co czeka światową gospodarkę, wskaże jeden z najbardziej rozpoznawalnych ekonomistów na świecie, który przewidział kryzys w 2008 r. – Nouriel Roubini. Audrey Tang, minister cyfryzacji z Tajwanu poruszy temat różnorodności i technologii. Jaka będzie przyszłość rozrywki, opowie prezes Netfliksa – Reed Hastings, a Sebastian Thrun, założyciel Google X i Udacity, przybliży scenariusze dla przyszłości mobilności. Wolfgang Ischinger, przewodniczący Rady Nadzorczej Munich Security Conference, zajmie się kwestią globalnego bezpieczeństwa pomiędzy supermocarstwami. Tematy związane ze sztuczną inteligencją oraz cyberbezpieczeństwem zostaną omówione przez Poppy Gustafsson, prezes Darktrace, firmy, która jest jednym z czołowych graczy w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego, nazwanej 9. najszybciej rozwijającą się firmą europejską.

 

Podczas wydarzenia wystąpi także Robert Lewandowski, zdobywca tytułu najlepszego piłkarza UEFA. W wystąpieniu „The Focused Leader – How to maintain focus and peak performance in challenging times. World-class athlete’s perspective on the role of focus and perseverance in pursuit of success”, Robert Lewandowski opowie o swoich doświadczeniach i wyzwaniach jako lider drużyny nie tylko na boisku piłkarskim. Jak dostrzegać szanse nawet w sytuacji zagrożenia, jak motywować siebie i innych w momencie impasu oraz jak w tych wszystkich sytuacjach skupiać się na wyznaczonym celu? O tym wszystkim powie kapitan reprezentacji Polski. Więcej na temat prelegentów BUSINESS INSIDER Global Trends Festival – tutaj

 

Bilety są dostępne na stronie wydarzenia. Organizatorzy przygotowali kod zniżkowy -40% dla naszych użytkowników – BIOTECHNOLOGIA_40. Zachęcamy do rejestracji! 

 

Wideo promujące Konferencję BUSINESS INSIDER Global Trends Festival.

Newsletter