Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

BioTech Daily 2020 online
Data rozpoczęcia:
2020-12-10
Data zakończenia:
2020-12-10
Organizator:
Gdański Park Naukowo-Technologiczny, Polska Strefa Inwestycji, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Dyrekcja Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz partnerzy wydarzenia serdecznie zapraszają na BioTech Daily 2020 online. Spotkanie planowane jest na 10 grudnia 2020 r. na platformie Microsoft Teams. Celem BioTech Daily jest poszerzenie horyzontów w branży nowoczesnych technologii medycznych, wymiana informacji w zakresie prowadzonych prac B+R oraz projektów, a także usprawnienie transferu wiedzy z uczelni do biznesu.

Wydarzenia ostatnich miesięcy udowodniły, jak istotne jest zastosowanie nowych technologii nie tylko w medycynie, ale i w życiu codziennym, dlatego też celem naszego spotkania jest nawiązanie dyskusji pomiędzy nauką a biznesem oraz umożliwienie sieciowania zainteresowanych podmiotów.

BioTech Daily to pomost wiedzy między NAUKĄ, BIZNESEM a NOWYMI TECHNOLOGIAMI. Tegoroczna edycja BioTech Daily online skoncentruje się na bloku NOWE TECHNOLOGIE poprzez prezentacje projektów badawczo-rozwojowych oraz innowacyjnych rozwiązań ICT stosowanych w medycynie.

W spotkaniu wezmą udział m.in. eksperci z takich przedsiębiorstw jak Blirt, AssisTech, kadra naukowa z Gdańskiego Uniwersytety Medycznego oraz inne przedsiębiorstwa prowadzące swoją działalność w branży biotechnologicznej.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że patronat medialny nad wydarzenia sprawuje portal www.Biotechnologia.pl oraz Wydawnictwo Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Patronat instytucjonalny nad wydarzeniem sprawuje EIT Health, natomiast partnerem wydarzenia jest Pomorski Klaster ICT Interizon oraz MEDmeetsTECH.

Obowiązkowa rejestracja pod tym linkiem. Konferencja jest bezpłatna dla uczestników. Link do dołączenia do spotkania zostanie wysłany do osób zarejestrowanych na wydarzenie dzień przed spotkaniem.

 

Newsletter