Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Akademickie Targi Pracy
Data rozpoczęcia:
2018-04-25
Data zakończenia:
2018-04-25
Organizator:
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Miejsce
Łódź
Link do strony

Już 25 kwietnia 2018 r. odbędzie się kolejna edycja największych Targów Pracy w Polsce, czyli Akademickie Targi Pracy. Wydarzenie to będzie miało miejsce w Hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4 w Łodzi. Po raz kolejny umożliwi ono ogromnej liczbie studentów i absolwentów znalezienie aktualnych ofert staży, praktyk i pracy, oferowanych zarówno przez pracodawców polskich jak i zagranicznych. Będzie to również świetna okazja dla firm do zainteresowania młodych i wykształconych ludzi, możliwościami i szansami rozwoju jakie daje właśnie ich przedsiębiorstwo.

Dodatkowo jak co roku uczestnicy Targów będą mieli okazję uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez profesjonalnych trenerów, które umożliwią im podniesienie swoich kompetencji zawodowych.

ATP cieszą się rosnącym z każdą kolejną edycją zainteresowaniem zarówno wśród przyszłych pracowników, jak i pracodawców. Liczba odwiedzających je studentów z roku na rok stale rośnie, przekraczając obecne 17 tysięcy osób przy ponad 120 firmach wystawiających się.

Czemu Akademickie Targi Pracy zawdzięczają swój sukces? Bowiem dają szansę bezpośredniego kontaktu pracodawców ze studentami. Wystawcy mogą pozyskać cennych pracowników dla swojej firmy, a studenci poznać wymagania pracodawców oraz zorientować się na rynku pracy i porównać obecne na nim oferty. Targi dają również szansę na odkrycie swoich preferencji zawodowych tym, którzy ciągle jeszcze nie potrafią się zdecydować, jak będzie wyglądać ich przyszła ścieżka zawodowa.

Akademickie Targi Pracy to niezapomniane wydarzenie stanowiące obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego studenta poszukującego miejsca, by postawić swoje pierwsze kroki w kierunku przyszłej kariery zawodowej oraz firmy, której zależy na pozyskaniu aktywnego i ambitnego pracownika.

Newsletter