Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

5th International Conference of Cell Biology
Data rozpoczęcia:
2019-05-10
Data zakończenia:
2019-05-12
Organizator:
Koło Naukowe Biologii Komórki
Miejsce
Kraków

W imieniu członków Koła Naukowego Biologii Komórki działającego na Wydziale Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego pragniemy serdecznie zaprosić Cię do udziału w 5th International Conference of Cell Biology, która odbędzie się od 10 do 12 maja 2019 roku w Krakowie.

Wydarzenie jest w szczególności kierowane do studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych prowadzących badania o tematyce związanej z biologią komórki. Uczestników zachęcamy do wygłoszenia ustnej prezentacji podczas jednej z sesji tematycznych lub do zaprezentowania plakatu podczas sesji posterowej (mile widziane są zarówno prace eksperymentalne, jak i teoretyczne). Ustne prezentacje i plakaty o charakterze eksperymentalnym zostaną poddane ocenie. Dla najlepszych przewidziane są nagrody. Pragniemy także zachęcić młodych, aspirujących naukowców do spróbowania swoich sił i zaprezentowania plakatu o charakterze teoretycznym w sesji posterowej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji!

Tegorocznymi prelegentami między innymi są:

* prof. dr hab. Sheref S Mansy – Università degli Studi di Trento;

* prof. Verdon Taylor – University of Basel;

* dr Rina Aharoni – Weizmann Institute of Science.

Termin zgłaszania abstraktów upływa: 31.03.2019 r., a termin rejestracji – 16.04.2019 r.

Udział w 5th International Conference of Cell Biology jest niepowtarzalną okazją do zaprezentowania wyników swoich badań, spotkania wielu inspirujących ludzi ze świata nauki oraz spędzenia cudownego czasu w tak pięknym mieście, jakim jest Kraków.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku

Zarejestruj się na stronie

Newsletter