Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

18th International EBHC Symposium „Integrating Evidence for Improved Outcomes”
Data rozpoczęcia:
2023-10-09
Data zakończenia:
2023-10-10
Organizator:
Stowarzyszenie CEESTAHC
Miejsce
Kraków/online

Stowarzyszenie CEESTAHC z przyjemnością ogłasza kolejną, osiemnastą już edycję Międzynarodowego Sympozjum Evidence-Based Health Care (EBHC) pod hasłem „Integrating Evidence for Improved Outcomes”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-10 października 2023 r. w malowniczej scenerii Kopca Kościuszki w Krakowie. Cieszymy się, że w tym roku Sympozjum zostanie zrealizowane w sposób hybrydowy, umożliwiając uczestnictwo zarówno w formie stacjonarnej, jak i online poprzez platformę internetową.

Od 18 lat nieprzerwanego organizowania Sympozjum EBHC stało się miejscem wymiany wiedzy, doświadczeń i poglądów na temat budowy systemu ochrony zdrowia w Polsce. Społeczność naukowców, profesjonalistów, pacjentów oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych dąży do poprawy zdrowia poprzez rozwój oceny technologii medycznych (HTA) i jej praktyczne zastosowanie przy podejmowaniu decyzji w opiece zdrowotnej. W tym roku skupimy się na temacie „Integrating Evidence for Improved Outcomes”, analizując działania badaczy, wpływ czasu, ograniczeń technicznych i ogólnego podejścia do procesów badawczych.

Program 18. Sympozjum EBHC obejmuje dwudniowe wydarzenie podzielone na siedem sesji tematycznych:

1) Sesja otwierająca Sympozjum

2) Międzynarodowy rozwój HTA

3) Wyzwania dla samorządów – czas trudnych decyzji, czas wyborów…

4) Polska i Ukraina – wspólne wyzwania w zdrowiu

5) Potrzeba innowacji w HTA

6) Aktywny wpływ pacjentów w HTA

7) Dobre praktyki dla integracji opieki

Pełen program jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Uczestnicy Sympozjum będą mieli okazję wysłuchać świetnych wystąpień i wziąć udział w burzliwych dyskusjach, które na pewno dostarczą wielu wartościowych wniosków i inspiracji. Jako organizatorzy, Stowarzyszenie CEESTAHC z dumą podejmuje się tego zadania i wierzy, że tegoroczne Sympozjum EBHC przyczyni się do dalszego rozwoju oceny technologii medycznych oraz poprawy opieki zdrowotnej.

Rejestracja na wydarzenie jest już dostępna, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia mediów społecznościowych oraz odwiedzenia strony wydarzenia, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat Sympozjum. Udziału w międzynarodowym Sympozjum Evidence-Based Health Care dostarczy wielu wartościowych informacji i pozwoli nawiązać cenne kontakty w branży medycznej.

Newsletter