Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Promega GmbH

Gutenbergring 1

69190 Walldorf

Główny telefon: +48 22 531 06 67

Główny fax: +48 22 531 06 69

Główny email: pl_custserv@promega.com

Strona www: www.promega.com

Wyślij zapytanie ofertowe
Promega GmbH
Promega jest jedną z  największych firm działających na globalnym rynku Life Science. Zatrudnia ponad 1400 pracowników i oferuje ponad 4000 produktów z dziedziny biologii molekularnej, analizy ekspresji i interakcji białek, analizy komórek, poszukiwania nowych leków, diagnostyki molekularnej jak i kryminalistyki oraz badań pokrewieństwa. Promega jest liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań i wsparcia technicznego dla naukowców w środowisku akademickim, przemysłowym i instytucjach państwowych. Spółka ma oddziały w 16 krajach oraz ponad 50 globalnych dystrybutorów w 100 krajach.

Od 1997 roku zatrudniająca ponad 80 pracowników spółka Promega GmbH, jednostka zależna Promega Corp., odpowiada za dystrybucję produktów Promega w Niemczech, Austrii, Polsce oraz Europie Wschodniej.

Sprzedajemy nasze produkty bezpośrednio na rynku polskim. Umożliwia nam to kompleksową obsługę polskich klientów, indywidulane rozwiązania oraz konkurencyjne ceny.

Promega GmbH posiada certyfikaty ISO 9001:2008, Euro Hub ISO 12385:2003.
Promega GmbH

Gutenbergring 1
69190 Walldorf, Niemcy
 

Telefon: +48 22 531 06 67
Fax: +48 22 531 06 69
 

E-mail: pl_custserv@promega.com
www: www.promega.com
Połącz się z nami      
 
 
Promega GmbH

Gutenbergring 1
69190 Walldorf, Niemcy
 

Telefon: +48 22 531 06 67
Fax: +48 22 531 06 69
 

E-mail: pl_custserv@promega.com
www: www.promega.com
Połącz się z nami      
 
 
Filip Napierała
Przedstawiciel naukowy - województwa: kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, pomorsko-zachodnie
Email Filip.Napierala@promega.com
Telefon +48 662 015 655
Izabela Ślusarczyk
Przedstawiciel naukowy - województwa: małopolskie, mazowieckie, łódzkie, podkarpackie, świętokrzyskie
Email Izabela.Slusarczyk@promega.com
Telefon +48 602 626 648
Marta Gosztowtt
Przedstawiciel naukowy - województwa:dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, wielkopolskie
Email Marta.Gosztowtt@promega.com
Telefon +48 666 099 756
dr Veronika Ewert
Przedstawiciel naukowy - województwa: lubelskie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie
Email Veronika.Ewert@promega.com
Telefon +48 530 302 293
Wanda Bienkowska
Dział Obsługi Klienta
Email Wanda.Bienkowska@promega.com
Telefon +48 22 531 06 67
dr Ingrid Liegl-Magiera
Menadżer ds. sprzedaży
Email Ingrid.Liegl-Magiera@promega.com
Telefon +49 172 7249 406
Paulina Korona
Księgowość
Email Palina.Korona@promega.com
Telefon +48 22 531 06 73
Agnieszka Dobrogowski
Specjalista ds. marketingu
Email Agnieszka.Dobrogowski@promega.com
Telefon +49 6227 6906 182/kom. +49 175 67 66 556
Fax +49 6227 6906 406
Ewa Wiśniewska
Przedstawiciel naukowy - województwo śląskie
Email Ewa.Wisniewska@promega.com
Telefon +48 534 176 066
news

<Grudzień 2020>

pnwtśrczptsbnd
1
2
TECHCO Forum
2020-12-02 do 2020-12-03
3
4
5
6
7
8
NEURONUS 2020 Neuroscience Forum
2020-12-08 do 2020-12-11
9
Digital Hospital Forum
2020-12-09 do 2020-12-09
11
12
13
14
15
MEDmeetsTECH #10
2020-12-15 do 2020-12-16
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Newsletter