Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Zarejestruj się na jedyne w Polsce targi suplementów diety i żywności funkcjonalnej – NutraFood Poland
Zarejestruj się na jedyne w Polsce targi suplementów diety i żywności funkcjonalnej – Nutra

Tysiące odwiedzających, ponad stu producentów i dystrybutorów suplementów diety, farmaceutyków oraz dostawców surowców i usług dla branży nutraceutyków spotka się ponownie w dniach 18-20 kwietnia 2023 r. w EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

 

 

 

Dlaczego NutraFood?

NutraFood Poland jest pierwszym i jedynym w Polsce wydarzeniem biznesowym dedykowanym w całości sektorowi nutraceutyków, gdzie prezentowane są zarówno surowce, dodatki, jak i produkty finalne – żywność i napoje funkcjonalne, suplementy diety oraz inne produkty o działaniu prozdrowotnym. Swój udział potwierdzili już m.in.: Olivit, Greenvit, Amita Health Care, ProTec Nutra, Bart i Harke Polska. Targi NutraFood odbywają się w ramach największych targów B2B żywności w Polsce – WorldFood Poland. Uczestnicy Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland są doskonałą grupą odbiorców dla wystawców sektora NutraFood. Są to decydenci z sieci handlowych, drogeryjnych, aptek, sklepów specjalistycznych, stacji paliwowych oraz branży Wellness. Partnerem Tytularnym targów WorldFood Poland jest KSM-66 Ashwaghanda – marka ekstraktu o najwyższym dostępnym na rynku stężeniu substancji aktywnych, produkowanego wyłącznie z korzenia tej rośliny. Ekstrakt jest obecnie dostępny w ok. 1,5 tys. produktów na całym świecie, co czyni go najlepiej sprzedającą się ashwagandhą na rynku światowym.

Trendy i najnowsze regulacje w branży suplementów diety

Częste zmiany prawne dotyczące sektora suplementów diety zmuszają producentów i dystrybutorów do stałego śledzenia zmian i bycia na bieżąco, a nawet o krok do przodu z planowymi zmianami legislacyjnymi. Dlatego nieodłączną częścią targów NutraFood Poland jest cześć konferencyjna poświęcona m.in. najnowszym regulacjom w branży zarówno na etapie zakupu surowców, wytwarzania, jak i w łańcuchach dostaw. Podczas całodniowych konferencji Panel, Jakość i Bezpieczeństwo KRSiO oraz Spring Agenda 2023, we współpracy z PK Components, zadbają o to, aby prelegentami konferencji byli eksperci i praktycy branży. Do udziału zaproszono m.in. wiodące kancelarie prawne specjalizujące się w prawie żywnościowym. Zostaną omówione zagadnienia, takie jak: wyzwania rynku suplementów diety, reklama środków spożywczych, w tym suplementów diety w Internecie, m.in. w mediach społecznościowych, ochrona patentowa suplementów diety oraz wiele innych. Dzięki współpracy z Krajową Radą Suplementów i Odżywek odwiedzający będą mieli możliwość uzyskać odpowiedzi na swoje pytania podczas bezpłatnych indywidualnych konsultacji z czołowymi ekspertami i autorytetami z dziedziny suplementacji, którzy podzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem w ramach cyklu spotkań pt. „Kawa z ekspertem” zorganizowanym na stoisku KRSiO.

Konkurs i spotkania handlowe

Podczas targów odbędzie się konkurs o Złoty Medal Targów NutraFood Poland. Jury składające się z ekspertów oceni produkty wystawców pod kątem składu, opakowania, ale też potencjału sprzedażowego. Zorganizowane również zostaną spotkania B2B w zaaranżowanej na terenie targów strefie do matchmakingu. Za pomocą specjalnie przygotowanej platformy kupcy wybiorą wystawców, których produkty wzbudziły ich zainteresowanie i umówią indywidualne spotkania, które odbędą się w ciągu trzech dni tego wydarzenia.

Zarejestruj się już dziś!

Targi dają możliwość spotkania całej branży w jednym miejscu, wymiany doświadczeń oraz nawiązania istotnych kontaktów biznesowych. Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi regulacjami w branży suplementów diety? Znać najnowsze wytyczne i dobre praktyki dotyczące reklamy, prezentacji, znakowania? Poznać trendy oraz nowości? Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy i dołącz do nas w dniach 18-20 kwietnia 2023 r. w EXPO XXI w Warszawie. 

Źródła

Fot. WorldFood Poland

KOMENTARZE
Newsletter